Małymi krokami w wielki świat

6.02.2020

TO JEST ARTYKUŁ NR 3000 W HISTORII ISTNIENIA STRONY INTERNETOWEJ!

26.09.2018

Klasa 1b wzięła udział w uroczystości zorganizowanej w naszej szkole z okazji Dnia Języków Obcych. Maluchy z 1b wspaniale rozwiązywały zagadki i quizy językowe. Potrafiły wskazać na mapie położenie Francji i jej stolicy - Paryża. Wspólnie z klasą 3d pięknie zaśpiewały piosenkę "Champs Elysees". Uczniowie wzięli także udział we wspólnych tańcach do melodii charakterystycznej dla danego kraju. Wszyscy uczniowie z 1b zostali udekorowani namalowaną na policzku flagą Francji, a zwycięzcy konkursu otrzymali słodką nagrodę i trójkolorową kokardę.