3c

1.09.2021

Katarzyna Kowalewska

27.03.2017

Z ogromną radością pragniemy poinformować o zwycięstwie spektaklu „Balladyna” Zespołu Fabryka Pomysłów z Gimnazjum nr 11 im. Polskich Noblistów w Gdyni w kategorii szkół gimnazjalnych, w IV Internetowym Przeglądzie Uczniowskich Zespołów Teatralnych iTeatr 2016/2017. Jury ogólnopolskie w składzie: Katarzyna Grześków (portal TVP.pl), Wojciech Majcherek (TVP Kultura) i Zbigniew Dzięgiel (Teatr Telewizji TVP) jednomyślnie przyznało zwycięstwo spektaklowi w tej kategorii, doceniając zarówno interpretację sceniczną dramatu jak również aktorstwo młodych twórców.

Rozdanie nagród zwycięskim zespołom odbędzie się podczas Festiwalu Teatru Telewizji Polskiej i Teatru Polskiego Radia Dwa Teatry, który odbędzie się w dniach 19-21 czerwca 2017 r. w Sopocie.

Gratulujemy!

Oliwia Dajnowiec

15.03.2017

15 marca w ramach Tygodnia Edukacji Prawnej gościli  w naszej szkole przedstawiciele zawodów prawniczych: p. Tomasz Jabłoński - sędzia SR Gdańsk Południe, p. Borys Laskowski - adwokat, p. Jolanta Janocha-Mularczyk - komornik sądowy, p. Anna Kumińska-Puchta - radca prawny i p. Anna Szypowska - radca prawny. Opowiedzieli oni o swojej pracy i odpowiadali na pytania uczniów. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas: 2b, 3c, 3d.

Anna Senetelli

26.02.2017

iTeatr dla Szkół to autorski projekt, który Telewizja Polska S.A. realizuje od 2012 roku. Jednym z przejawów teatralnej aktywności prowadzonej w ramach iTeatru jest konkurs Internetowego Przeglądu Uczniowskich Zespołów Teatralnych, w którym udział biorą spektakle realizowane przez samych uczniów.

W tym roku do etapu ogólnopolskiego z 16 regionów Polski zakwalifikowało się 25 grup teatralnych. Spośród ich przedstawień jury wyłoniło 10 finalistów.

W tym gronie znalazł się spektakl „Balladyna” przygotowany przez uczniów klasy 3c i 3e.

Serdecznie gratulujemy!