18.11.2017

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS FILMOWY W JĘZYKU ANGIELSKIM

„My Hero – telling stories about the citizens of Gdynia”

na krótką historię filmową o mieszkańcach Gdyni

Zaproszenie

Zapraszamy uczniów gdyńskich szkół podstawowych z klas IV-VII oraz klas II i III oddziałów gimnazjalnych do wzięcia udziału w konkursie filmowym w języku angielskim. Zadaniem uczniów jest zrealizowanie krótkiego filmu (od 3 do 5 minut), opowiadającego historię mieszkańca Gdyni. Bohaterem filmu może być znana wszystkim gdynianom postać lub tzw. cichy bohater (dziadek, babcia, sąsiad lub kolega czy koleżanka z klasy pomagająca ludziom, pracująca w wolontariacie, itd.) Człowiek, którego podziwiamy, cenimy, dostrzegamy jego pracę i jest dla nas ważny. Nie ma złych pomysłów na film. Wszystko zależy od wyobraźni, kreatywności i spostrzegawczości realizatorów filmu.

Konkurs trwa od 18 listopada 2017 r. do 18 grudnia 2017 r. Finał konkursu odbędzie się 21 grudnia 2017 r., o godzinie 10.00 w Szkole Podstawowej nr 51 w Gdyni.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

1. Regulamin konkursu i karta zgłoszenia filmu

2. Zgoda na rejestrowanie wizerunku

Bieżące informacje o konkursie pod linkiem:

http://www.gim11gdynia.pl/index.php/konkurs-my-hero