UWAGA!

ZBLIŻA SIĘ OSTATECZNY TERMIN NADSYŁANIA FILMÓW NA „MŁODE ALBATROSY 2021”

Przypominamy, że 15 września 2021 r. mija przedłużony termin zgłaszania filmów na VII edycję Ogólnopolskiego Festiwalu Filmów Uczniowskich „Młode Albatrosy 2021”, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa nr 51 w Gdyni.

1. Uczestnikami konkursu mogą być aktualni uczniowie szkół podstawowych z całej Polski.

2. Filmy zgłoszone do przeglądu powinny spełniać następujące warunki:

• gatunek (np. fabuła, dokument, animacja, eksperyment, teledysk, dowolny, adaptacja /autorska interpretacja/ własna próba odczytania wybranej lektury /tekstu literackiego),
  • czas trwania filmów do 10 minut,
  • zapisane w formacie .mp4,
  • nośniki powinny być czytelnie opisane i zawierać: tytuł, imię i nazwisko reżysera, czas projekcji.

3. Wypełnione karty zgłoszenia i zrealizowane filmy (2 kopie na nośnikach CD/DVD) należy przesyłać na adres organizatora (Szkoła Podstawowa nr 51, ul. Słowackiego 53, 81-392 Gdynia) z dopiskiem „Młode Albatrosy 2021”.

Termin przesyłania filmów upływa 15 września 2021 r.

Uwaga! Możliwe jest przesłanie filmu i karty zgłoszenia drogą elektroniczną Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – po wcześniejszym uzgodnieniu warunków z organizatorami festiwalu.

4. Filmy zgłoszone do konkursu zostaną ocenione i nagrodzone przez jury powołane przez organizatora.

5. Reżyser najlepszego filmu festiwalu otrzyma statuetkę „Młodego Albatrosa 2021” oraz nagrodę rzeczową. Autorzy nagrodzonych i wyróżnionych filmów oraz laureaci nagród specjalnych otrzymają nagrody rzeczowe. W puli nagród 7000 PLN.

Wszystkie niezbędne informacje (regulamin, karta zgłoszenia, klauzula RODO) są dostępne na stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 51 w Gdyni:

oraz na FB: https://www.facebook.com/mlodealbatrosy

Kontakt telefoniczny: (58) 621 72 24