Rodzice, Nauczyciele, Przyjaciele Szkoły Podstawowej nr 51 w Gdyni

Szanowni Państwo,

Dążąc do zdobycia dodatkowych środków finansowych na działalność Naszej szkoły, Rada Rodziców przystąpiła do programu: Przekaż 1% podatku na działalność swojej szkoły.

Program umożliwi pozyskanie przez Radę Rodziców za pośrednictwem Fundacji „Rodzice Szkole”, Organizacji Pożytku Publicznego - kwot wartości 1% od Państwa podatku dochodowego.

Polecając tę formę gromadzenia funduszy, przeznaczanych na poprawę warunków nauczania naszych dzieci, prosimy także o zainteresowanie nią Państwa przyjaciół i znajomych wskazując, że tą drogą mogą włączyć się w budowanie oświaty na miarę swoich oczekiwań i wyzwań XXI wieku.

Co zrobić?

• wyliczyć 1% podatku należnego za rok 2019

• wpisać nr KRS: 0000268115

• wpisać w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego za rok 2019 (PIT 28 poz. 140, PIT 36 poz. 442, PIT 36L poz. 148, PIT 37 poz. 134, PIT 38 poz. 64, PIT 39 poz. 50) cel szczegółowy 1%: „RR Szkoły Podstawowej nr 51 w Gdyni”

Dlaczego warto?

Fundusze uzyskane w ubiegłym roku przeznaczyliśmy na realizację projektu: Szkoła bez telefonów komórkowych. Ze środków uzyskanych z 1% podatku oraz środków własnych Rady Rodziców zakupione zostały: stół do gry w piłkarzyki (bardzo popularny wśród naszych dzieci, zajęty na każdej przerwie), gry - naklejki na podłogi na korytarz szkolny, gry planszowe do Strefy Chillout. Przed nami kolejne wyzwania. Dzięki Państwa wsparciu mamy możliwość realizować działania Rady Rodziców, wspierać szkołę i jej uczniów.

Przewodniczący Rady Rodziców

Marta Burczyk-Dobrysiak