Imię i nazwisko prowadzącego Nazwa zajęć Do kogo adresowane Termin zajęć
Alicja Wodecka Zajęcia logopedyczne  0,1a,1b,2a,2b,2c,3a,3b,6a

poniedziałek 8.00-8.45

środa 9.50-10.35, 10.45-11.30, 11.50-12.35

czwartek 8.55-9.40, 11.50-12.35

piątek 8.55-9.40

Małgorzata Frącek Zespół cheerleaders  2a,2b,2c,3a,3b poniedziałek 11.50-12.35
Zofia Granos Koło turystyczne 2c środa 9.50-10.35
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 2c piątek 8.00-8.45 czwartek 12.50-13.35
 Ewa Kurasz  Koło matematyczne    z elementami ekonomii  2b  środa 8.00-8.45
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne 6,7 lekcje online indywidualnie umówione z uczniami
 Magdalena Kubiak Koło językowe -   język angielski 2a  wtorek 8.00-8.45
Martyna Nosewicz Gimnastyka korekcyjna 2a,2b

poniedziałek 11.50-12.35

czwartek 11.50-12.35, 14.45-15.30

 Paweł Wołosewicz Gimnastyka korekcyjna   2b,2c środa 12.50-13.35
Agata Sosnowska Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne   klasy 1-4

poniedziałek 13.05-13.25 (3a,3b,2b), 13.35-13.50 (4a)

wtorek 7.30-7.50 (3a,3b)

czwartek 7.30-7.50 (2a,2c)

piątek 7.35-7.50 (1b)

Akademia Małego Europejczyka (rozwijanie kompetencji kluczowych) 1a czwartek 11.50-12.35
Agnieszka Ossowska Koło językowe - język francuski  0 poniedziałek 9.50-10.35
Koło językowe - język francuski  1a piątek 8.50-9.40
Koło językowe - język francuski 3b piątek 10.45-11-30
Koło językowe - język francuski przygotowanie do egzaminu DELF 7 czwartek 7.20
 Bogumiła Cempa Koło językowe - język niemiecki  3a  czwartek 11.50-12.35
Sylwia Cimiengo Zajęcia rewalidacyjne 2c środa 12.50-13.35 piątek 11.50-12.35
Karolina Romanowska Tropiciele przyrody  1b środa 8.00-8.45
 Marta Kalinowska Koło języka angielskiego 3a piątek 11.40-12.35
6a czwartek 12.50-13.35
Anna Krasicka Młode Talenty - zajęcia plastyczne 2a świetlica -               dni do ustalenia
Grażyna Godlewska Kółko haftu i szycia dla początkujących 2b świetlica -                dni do ustalenia
Agata Powojska Śpiewać każdy może - zajęcia muzyczne 3b świetlica -                dni do ustalenia
Karolina Szmytkowska-Michałek Abstrakcja - zajęcia artystyczne z wykorzystaniem różnych technik plastycznych 0,1b świetlica -               dni do ustalenia
Liliana Wanta Planszówkomania 2c świetlica -                dni do ustalenia
Wioletta Mikołajko Warsztaty Młodego Badacza. Doświadczenia             i eksperymenty - nauka przez zabawę  1a,1b świetlica -                dni do ustalenia
Alicja Jankowska Koło językowe - angielski dla żeglarzy 7a

środa 11.50-12.35, 15.40-16.25

czwartek 9.50-10.35

piątek 15.40-16.25

Katarzyna Kowalewska Koło matematyczne 4a poniedziałek 8.00-8.45
Lucyna Lewandowska Koło biologiczne 6a wtorek 11.50-12.35
Olga Labudda Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty 7b wtorek 14.45-15.30