Imię i nazwisko prowadzącego Nazwa zajęć Do kogo adresowane Termin zajęć Częstotliwość zajęć
Alicja Wodecka zajęcia logopedyczne  

poniedziałek 2, 4 lekcja,
środa 4, 5, 6 lekcja,
czwartek, 2, 4 lekcja,
piątek 2 lekcja

 raz w tygodniu
Małgorzata Frącek zespół cheerleaders   poniedziałek 7 lekcja raz w tygodniu
Zofia Granos koło turystyczne 1c czwartek 5 lekcja  raz w tygodniu
 Ewa Kurasz koło matematyczne z elementami ekonomii  1b  wtorek 2 lekcja   raz w tygodniu
 Iwona Chojnacka etyka  edukacja wczesnoszkolna  środa 7 lekcja   raz w tygodniu
 Magdalena Kubiak koło jezykowe - j. angielski  1a  środa 1 lekcja   raz w tygodniu
 Paweł Wołosewicz gimnastyka korekcyjna    poniedziałek 7 lekcja,
wtorek 7 lekcja 
 raz w tygodniu
 Agata Sosnowska zajęcia korekcyjno- kompensacyjne    wtorek 1 lekcja,
środa 7.25 
 raz w tygodniu
 Agnieszka Ossowska koło językowe - język francuski  3a wtorek 1 lekcja   raz w tygodniu
 Agnieszka Ossowska koło językowe - język francuski  2b  poniedziałek 1 lekcja   raz w tygodniu
 Bogumiła Cempa koło językowe - język niemiecki  2a  poniedziałek 2 lekcja   raz w tygodniu
 Elżbieta Korowajczyk chór  klasy 2 i 3  wtorek 7 lekcja   raz w tygodniu
 Liliana Wanta Planszówkomania   świetlica    
 Anna Krasicka Kreatywne Pierwszaki  klasy pierwsze/ świetlica     
 Wioletta Mikołajko Warsztaty Małych Badaczy  oddział przedszkolny/ świetlica     
 Agata Powojska warsztaty kulinarne  świetlica     
 Arleta Czubak egzamin ósmoklasisty  8a wtorek 1 lekcja   raz w tygodniu
Lucyna Lewandowska kółko biologiczne  klasy 5 - 8  czwartek 7 lekcja  raz w tygodniu
Katarzyna Kowalewska egzamin ósmoklasisty klasa 8a środa 6 lekcja  raz w tygodniu
Agnieszka Ossowska koło językowe - język francuski klasa 6a i 6b czwartek 7.15  raz w tygodniu
Agnieszka Ossowska koło językowe - język francuski klasa 5a czwartek 6 lekcja  raz w tygodniu
Bogumiła Cempa koło językowe - język niemiecki klasa 6b środa 7 lekcja  raz w tygodniu
Olga Labudda koło matematyczne klasa 5a środa 6 lekcja  raz w tygodniu
Aleksandra Sienkiewicz koło historyczne klasy 6 - 8 poniedziałek 8 lekcja  raz w tygodniu
Elżbieta Korowajczyk chór klasy 5 - 6 poniedziałek 9 lekcja  raz w tygodniu
Agata Sosnowska zajęcia korekcyjno- kompensacyjne klasy 5 - 8 wtorek 7.25,
czwartek 1 lekcja
 raz w tygodniu