Zarządzeni dyrektora Szkoły Podstawowej nr 51 w Gdyni nr 15/21/22 z dn. 26.01.2022r.

Organizacja pracy szkoły w dniach 27 stycznia – 11 lutego 2022r.

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia ..............2022 r.w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (projekt)

W organizacji SP51 obowiązują zasady wprowadzone 1 września 2021r. związane z bezpieczeństwem uczniów przebywających w szkole.

Zajęcia w klasach V – VIII odbywają się w trybie nauki zdalnej:

1. Lekcje odbywają się na platformie TEAMS (Office 365) wg tygodniowego rozkładu zajęć, który obowiązuje w szkole.
  2. Nauczyciele prowadzą zajęcia z uwzględnieniem czasu pracy dziecka przed ekranem komputera (wydłużone przerwy, przerwy śródlekcyjne).
  3. Poszczególne zajęcia w trybie zdalnym będą pojawiały się w kalendarzu TEAMS.
  4. Podczas zajęć nauczyciele będą odnotowywali frekwencję.
  5. Uczniowie uczestniczący w zajęciach mają obowiązek nawiązywać kontakt z nauczycielem.
  6. Treningi uczniów oddziałów sportowych nie odbywają się stacjonarnie.
  7. W szkole zostaną zorganizowane zajęcia dla dzieci, które posiadają orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego. Wnioski proszę kierować do dyrektora szkoły.
  8. Pedagog i psycholog pracują stacjonarnie i zdalnie, w zależności od potrzeb. Godziny pracy bez zmian.
  9. Biblioteka szkolna wypożycza książki po umówieniu się z uczniem poprzez platformę TEAMS w godzinach pracy 9.00 – 13.00.

Regulamin będzie na bieżąco aktualizowany.