Zapraszamy dzieci urodzone w roku 2010 i 2011 na zajęcia integracyjno - adaptacyjne, które będą odbywały się w czwartki: 9, 16, 23, 30 marca 2017 r., w godz. 16.00 – 17.00.

Proponujemy zajęcia w małych grupach, przygotowane przez nauczycieli naszej szkoły i przy pomocy gimnazjalistów. Jedno spotkanie będzie podzielone na 4 bloki po 15 minut. Każde dziecko będzie uczestniczyło we wszystkich blokach w danym dniu.

9 marca 2017 r.

1. Eksperymenty dla Maluchów cz. 1 - kolorowa lawa.
  2. Budowanie Wieży Eiffla z językiem francuskim w tle.
  3. Budowanie brył z Lego.
  4. Sport dla Malucha.

16 marca 2017 r.

1. Sport dla Malucha.
  2. Wycieczka po Paryżu – model Paryża – jak smakują ślimaki i żaby?, kim był Asterix i Obelix?
  3. Budujemy hotel dla owadów.
  4. Anglia dla Przedszkolaka.

23 marca 2017 r.

1. Eksperymenty dla Maluchów cz. 3 - magiczny balon.
  2. Gry i zabawy w z językiem niemieckim.
  3. Studio filmowe (nagrywanie wywiadów i zaaranżowanych scenek z dziećmi i ich jednoczesna projekcja na ekranie).
  4. Gry i zabawy w języku angielskim.

30 marca 2017 r.

1. Poznajemy zwierzęta świata.
  2. Studio filmowe - projekcja filmu "Przedszkole".
  3. Sport dla Malucha.
  4. Fizyka dla Malucha.

Prosimy o zgłaszanie uczestnictwa w zajęciach: tel. (58) 621 72 24 lub na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W czasie trwania zajęć dla dzieci zapraszamy rodziców na spotkania z dyrekcją szkoły i kadrą pedagogiczną.

Odwiedź nas i sam przekonaj się, jak fascynujące może być odkrywanie świata!