Sukcesy uczniów

W kategorii: Kopia obrazu:

• I miejsce - Agnieszka Woźniak
  • III miejsce - Ania Łysoń,

W kategorii Wariacja własna:

• Alicja Klinkosz

4.05.2019

W zakończonej - ósmej edycji Wielkiego Maratonu Czytelniczego 2018-2019 - uczniowie naszej szkoły uzyskali następujące wyniki:

• Klasy: 7, 8 (SP), 3. gimnazjum - tytuł finalistki otrzymała Maja Staniewska (8b), Konrad Wlazłowski (7a) - został wyróżniony.
  • Klasy: 4, 6 (SP) - Zofia Ganzynkowicz - najlepsza w szkole, z której uczniowie nie otrzymali tytułów laureata, finalisty, wyróżnionego.

Szczegółowe informacje pod linkiem:

Mateusz Manthey z klasy 8b został finalistą Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego.

Serdecznie gratulujemy!

Z dumą informuję, że uczennica klasy 8b Maja Staniewska została finalistką Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa pomorskiego.

Serdecznie gratuluję!

Oliwia Dajnowiec

Katarzyna Wyrobek z klasy 3a finalistką Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego!

Gratulujemy!