Zespół FANTAZJA

 

 

Dziewczęta z SP 51 reprezentowały szkołę w International Championship Grand Prix Polski Cheerleaders 2018 i zajęły I miejsce w kat. Pom Dance Elitte. Gratulujemy i życzymy dużych sukcesów w kolejnych turniejach

View the embedded image gallery online at:
https://sp51.gdynia.pl/index.php/zespo-fantazja#sigFreeIdc4493e9179

W turnieju kwalifikacyjnym do XXI Mistrzostw Polski i w Otwartym Turnieju Cheerleaders z cyklu Grand Prix Polski wzięło udział ponad 500 tancerzy z całej Polski. Nasz zespół Fantazja zdobył I miejsce w dywizji POM DANCE ELITTE. Skład Zespołu: Julia Gadomska, Pola Górecka, Oliwia Górska, Amelia Ożarowska, Anna Zamkowska, Maja Staniewska, Julia Strychowska, Oliwia Kudlińska, Adrianna Hajduk.

Gratulujemy!

Małgorzata Frącek

View the embedded image gallery online at:
https://sp51.gdynia.pl/index.php/zespo-fantazja#sigFreeId367cd4ca7f

10.04.2016

Dziewczęta z naszego gimnazjum - z grupy tanecznej Fantazja - zaczęły rywalizację z najlepszymi zespołami w Polsce w swojej dywizji Pom Dance Junior. W wielkim stylu przeszły do finału i w ogólnej klasyfikacji zajęły VI miejsce.

Gratulujemy pięknego występu i życzymy dalszych sukcesów!

Szczegółowe informacje pod linkiem:

http://www.dziennikbaltycki.pl/aktualnosci/a/tysiace-zawodniczek-na-gdynia-cheerleaders-cup-2016-zdjecia,9858309/

Małgorzata Frącek

 

28 lutego 2015 r. w hali DOSiR Praga Północ w Warszawie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Warszawy Zespołów Cheerleaders w ramach Grand Prix Polski 2015. Organizatorem zawodów był UKS Jagiellonka Warszawa i Polskie Stowarzyszenie Cheerleaders. Honorowy patronat objęli: Prezydent m. st. Warszawy - Hanna Gronkiewicz-Waltz oraz Burmistrz dzielnicy Praga Północ - Paweł Lisiecki.

W zawodach udział wzięły zespoły reprezentujące najmocniejsze w tej dyscyplinie ośrodki w kraju, z Garwolina, Gdyni, Gdańska, Płocka, Krakowa, Mszczonowa, Łochowa, Warszawy. Do rywalizacji z najlepszymi przystąpiły cheerleaderki z zespołu ,,Fantazja”. W kategorii wiekowej „Junior” zatańczyły w składzie: Aniela Bercal, Agata Nasiadka, Dorota Górecka, Dominika Żyłan, Katarzyna Damer, Julia Domnik, Daria Rosłoniec, Karolina Kochanowska, Kamila Maciejewska.

Tancerki, mimo sporej tremy wynikającej z udziału w prestiżowej imprezie i dużej konkurencji, zaprezentowały się bardzo dobrze. Po rundzie eliminacyjnej zakwalifikowały się do fazy finałowej, w której znalazło się 6 najlepszych zespołów. W finale dziewczęta zatańczyły świetnie, ale zabrakło dziesiątych punktu, aby stanęły na podium. Ostatecznie turniej zakończyły na V miejscu. Dziewczęta zdobyły główną nagrodę  - fair play - ufundowaną przez Prezydent Warszawy Hannę Gronkiewicz-Waltz.

Cheerleaderki oraz ich trenerka Małgorzata Frącek składają podziękowania pani Krystynie Szczęśniak – dyrektor Gimnazjum nr 11 w Gdyni za umożliwienie uczestnictwa w turnieju, Radzie Rodziców za dotacje na stroje dziewcząt i pani Barbarze Nasiadce za częściowe ufundowanie pięknych pomponów. Specjalne podziękowanie dla pani Małgorzaty Muchowskiej za wsparcie, cudowne zdjęcia i piękne fryzury. Bez pomocy wielu życzliwych nam osób – realizacja naszych pasji i marzeń nie byłaby możliwa.

Dziękujemy!

View the embedded image gallery online at:
https://sp51.gdynia.pl/index.php/zespo-fantazja#sigFreeId5da663f543