28 lutego 2015 r. w hali DOSiR Praga Północ w Warszawie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Warszawy Zespołów Cheerleaders w ramach Grand Prix Polski 2015. Organizatorem zawodów był UKS Jagiellonka Warszawa i Polskie Stowarzyszenie Cheerleaders. Honorowy patronat objęli: Prezydent m. st. Warszawy - Hanna Gronkiewicz-Waltz oraz Burmistrz dzielnicy Praga Północ - Paweł Lisiecki.

W zawodach udział wzięły zespoły reprezentujące najmocniejsze w tej dyscyplinie ośrodki w kraju, z Garwolina, Gdyni, Gdańska, Płocka, Krakowa, Mszczonowa, Łochowa, Warszawy. Do rywalizacji z najlepszymi przystąpiły cheerleaderki z zespołu ,,Fantazja”. W kategorii wiekowej „Junior” zatańczyły w składzie: Aniela Bercal, Agata Nasiadka, Dorota Górecka, Dominika Żyłan, Katarzyna Damer, Julia Domnik, Daria Rosłoniec, Karolina Kochanowska, Kamila Maciejewska.

Tancerki, mimo sporej tremy wynikającej z udziału w prestiżowej imprezie i dużej konkurencji, zaprezentowały się bardzo dobrze. Po rundzie eliminacyjnej zakwalifikowały się do fazy finałowej, w której znalazło się 6 najlepszych zespołów. W finale dziewczęta zatańczyły świetnie, ale zabrakło dziesiątych punktu, aby stanęły na podium. Ostatecznie turniej zakończyły na V miejscu. Dziewczęta zdobyły główną nagrodę  - fair play - ufundowaną przez Prezydent Warszawy Hannę Gronkiewicz-Waltz.

Cheerleaderki oraz ich trenerka Małgorzata Frącek składają podziękowania pani Krystynie Szczęśniak – dyrektor Gimnazjum nr 11 w Gdyni za umożliwienie uczestnictwa w turnieju, Radzie Rodziców za dotacje na stroje dziewcząt i pani Barbarze Nasiadce za częściowe ufundowanie pięknych pomponów. Specjalne podziękowanie dla pani Małgorzaty Muchowskiej za wsparcie, cudowne zdjęcia i piękne fryzury. Bez pomocy wielu życzliwych nam osób – realizacja naszych pasji i marzeń nie byłaby możliwa.

Dziękujemy!