Prezydium Rady Rodziców w roku szkolnym 2019/2020.

• Przewodniczący - Marta Burczyk-Dobrysiak
  • Zastępca Przewodniczącego- Magdalena Błyszczek
  • Skarbnik - Izabela Asztemborska-Nowak
  • Sekretarz - Beata Osiecka
  • Komisja rewizyjna - Bożena Pietrzykowska

- Wojciech Naumowicz

Składka roczna na Radę Rodziców w roku szkolnym 2019/2020.

• na pierwsze dziecko w szkole – 100zł/rok
  • na drugie dziecko w szkole – 50zł/rok
  • na trzecie i kolejne dziecko w szkole – 0zł

Konto Rady Rodziców SP nr 51:

60 1320 1120 7500 2196 2000 0001

Tytuł wpłaty: imię i nazwisko dziecka/klasa

Wpłat można dokonywać bezpośrednio na konto lub do Skarbników klas.

Bardzo prosimy o dopisanie w tytule przelewu „/2 dziecko”, jeśli wpłata dotyczy drugiego dziecka w szkole.

Szanowni Rodzice,

Rada Rodziców SP 51 wita Państwa w nowym roku szkolnym i zaprasza do współpracy. Naszym celem jest podnoszenie komfortu dzieciom uczącym się w szkole. Każde dziecko w szkole korzysta z pieniędzy i wsparcia Rady Rodziców. Nasze działania opieramy na ścisłej współpracy z Rodzicami, Dyrekcją Szkoły i gronem Pedagogicznym.

W roku szkolnym 2018/2019 ze składek na Radę Rodziców sfinansowano m.in.:

• Nagrody w konkursach szkolnych: min. konkurs recytatorski, Delf, Festiwal Piosenki Zimowej
  • Zakup piłek nożnych i piłek do siatkówki do Sali WF
  • Zakup regałów do czytelni
  • Zakup korby do naciągu siatki
  • Zakup szafek do stołówki
  • Pasowanie na ucznia – dofinansowanie
  • Fluoryzacja– częściowe dofinansowanie
  • Wsparcie reprezentacji szkoły „Cheerleaderek”– Zespołu „Fantazja”
  • Organizacja Kiermaszu Świątecznego
  • Wsparcie dla Samorządu Uczniowskiego
  • Zakup stolików-koszy do Strefy Chillout’u,
  • Zakup teczek z logo dla absolwentów na zakończenie roku
  • Organizacja Kiermaszu Wiosennego
  • Organizacja i nagrody na konkurs „Wielkanocna Ozdoba”-z podziałem na grupy wiekowe
  • Wsparcie Dni Otwartych w szkole, organizacja „Kawiarenki”
  • Zakup kwiatów i doniczek do szkoły na korytarz przy czytelni i bibliotece
  • Nagroda dla klasy 0 za wysokie wpłaty w pierwszym semestrze w postaci biletów wstępu do „Amazonii”
  • Nagrody dla trzech najlepiej wpłacających klas
  • Dofinansowanie wyjazdu na konkurs międzynarodowy dla ucznia z klasy 3a
  • Współorganizacja Festynu Rodzinnego
  • Wsparcie balu absolwenta – zakup materiałów do dekoracji sali gimnastycznej
  • Nagrody dla sportowców
  • Zakup książek dla klasy 0 na zakończenie roku
  • Nagrody dla najlepszych uczniów w roku szkolnym 2018/2019.

Projekty rozpoczęte w roku szkolnym 2018/2019:

• Strefa Chillout’u – projekt i koncepcja, otwarcie strefy
  • „Baza Natura”- projekt dotyczący zagospodarowania jednego z dwóch dziedzińców w szkole. Rozpoczęcie prac. Zorganizowanie miejsca do lekcji plenerowych oraz prac grupowych.
  • „Scena dla Młodych” – jako forma zagospodarowania drugiego dziedzińca wewnętrznego szkoły, Wykonanie wizualizacji przez Rodzica z naszej szkoły.

Naszym celem jest jasność i sprawny przebieg informacji. Trójki Klasowe są Państwa łącznikiem z Nami, otrzymują wszelkie bieżące informacje dotyczące działań i rozliczeń finansowych. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i uwagi.

Zebrania RR:

Zapraszamy Państwa Przedstawicieli na zebrania, które odbywają się średnio raz w miesiącu. Po każdym zebraniu do Przedstawicieli klas wysyłamy protokoły, które systematyzują naszą pracę. Informacja o terminach zebrań będzie umieszczana na tablicy korkowej przy dyżurce oraz rozsyłana na adres e-mail do Trójek Klasowych poszczególnych klas.

Marta Burczyk-Dobrysiak

(Przewodniczący Rady Rodziców)

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 51 zaproponowała stworzenie strefy ciszy i wypoczynku dla uczniów, przyjaznego miejsca zgodnego ze strefą zrównoważonego rozwoju. Ustalono, że dobrym miejscem na Strefę CHILLOUT'u może być Hol Górny. Projekt wykonany przez Atelier Harmoza stanowi załącznik formularza zgłoszeniowego do projektu Minigranty Gdańsk Ikea. Rozstrzygnięcie konkursu do 18 grudnia 2018r. Szczegóły na https://www.ikea.com/ms/pl_PL/sklepy/gdansk/news.html#1126.

View the embedded image gallery online at:

Trzymamy kciuki i dziękujemy Rodzicom:)