24.10.2021

Dążąc do zdobycia dodatkowych środków finansowych na działalność Naszej szkoły, Rada Rodziców przystąpiła do programu:

„Przekaż 1% podatku na działalność swojej szkoły”

Program umożliwi pozyskanie przez Radę Rodziców - za pośrednictwem Fundacji „Rodzice Szkole”, Organizacji Pożytku Publicznego - kwot wartości 1% od Państwa podatku dochodowego.
Polecając tę formę gromadzenia funduszy, przeznaczanych na poprawę warunków nauczania naszych dzieci, prosimy także o zainteresowanie nią Państwa przyjaciół i znajomych wskazując, że tą drogą mogą włączyć się w budowanie oświaty na miarę swoich oczekiwań i wyzwań XXI wieku.

Co zrobić?

• wyliczyć 1% podatku należnego za rok 2021
• wpisać nr KRS: 0000268115
• wpisać w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego za rok 2021 (PIT 28 poz. 177, PIT 36 poz. 474, PIT 36L poz. 165, PIT 37 poz. 134, PIT 38 poz. 64, PIT 39 poz. 50) cel szczegółowy 1%: „RR Szkoły Podstawowej nr 51 w Gdyni”

Dlaczego warto?

Fundusze uzyskane w poprzednich latach przeznaczyliśmy na realizację projektu „Szkoła bez telefonów komórkowych” (zakupione zostały: stół do gry w piłkarzyki (bardzo popularny wśród naszych dzieci, zajęty na każdej przerwie), gry - naklejki na podłogi na korytarz szkolny, gry planszowe do strefy Chillout). W zeszłym roku doposażyliśmy salę komputerową, zakupione zostały myszy komputerowe oraz zestaw do nauki kodowania poprzez zabawę. Przed nami kolejne wyzwania. Dzięki Państwa wsparciu realizujemy działania Rady Rodziców, wspieramy szkołę i jej uczniów.

Przewodniczący Rady Rodziców
Klaudia Piernicka

Szczegółowe informacje o działalności „Fundacji Rodzice Szkole” znajdują się na stronach internetowych: www.rodziceszkole.edu.pl i www.radyrodzicow.pl