Konkursy

https://sway.office.com/YgOLDHRkxc4XEuDg?ref=Link

Drodzy uczniowie, z największą przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu "Modowy recykling". Przede wszystkim dziękujemy bardzo za zaangażowanie i kreatywne pomysły. W konkursie wzięło udział 19 uczniów. Wszystkie prace są bardzo oryginalne, jednakże musiałyśmy wybrać prace, które się wyróżniły. Miejsce III należy do Krzysztofa Szubargi, miejsce II do Bianki Burskiej, natomiast miejsce I zajęła Antonina Malska. Serdecznie gratulujemy i bardzo się cieszymy, że nasi uczniowie potrafią stworzyć tak pomysłowe stroje z recyklingu! Zapraszamy do obejrzenia galerii ze zdjęciami.

Zofia Granos

View the embedded image gallery online at:
https://sp51.gdynia.pl/index.php/konkursy#sigFreeId702ce5863a

 

Uczniowie i Rodzice!

Już 19 marca w Trójmieście możecie wziąć udział w Rundzie Otwartej Wyzwania Matematycznego Kings, cieszącego się ogromną popularnością konkursu matematycznego połączonego z Festiwalem Naukowym.

Czym jest Wyzwanie Matematyczne Kings?

 

To unikalne połączenie konkursu matematycznego dla wszystkich uczniów, niezależnie od szkolnych ocen, oraz Festiwalu Naukowego z m.in.: eksperymentami chemicznymi, fizycznymi czy pokazami z robotyki.

Do wygrania są drony, tablety i smarftony, a niezależnie od zajętego miejsca każdy uczestnik Rundy Finałowej otrzyma szczegółową informację zwrotną o swoim występie.

Zdjęcia z poprzednich wydarzeń (w tym na Politechnice Warszawskiej), które zgromadziły tysiące uczestników, można zobaczyć na Facebooku. Zachęcamy też do zobaczenia relacji TVP3 z Łodzi (od 2:59): lodz.tvp.pl/29251785/26022017-2130

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział?

 

Wystarczy zarejestrować się na kings.edu.pl/register i 19 marca (w niedzielę) pojawić się na wydarzeniu.

Dokładny harmonogram dla poszczególnych klas oraz adres Wyzwania tradycyjnie zostanie podany w środę przed konkursem (15 marca) na kings.edu.pl oraz na Facebooku.

Możecie już teraz skorzystać z darmowej rejestracji i rozwiązać przykładowe zadania na kings.edu.pl!

 

Zachęcamy do udziału szczególnie uczniów, którzy nie brali wcześniej udziału w konkursach!

Organizatorem wydarzenia jest Kings – międzynarodowa organizacja edukacyjna, której misją jest podniesienie mediany edukacji poprzez zmianę paradygmatu konkursów przedmiotowych na wydarzenia aktywizujące wszystkich uczniów niezależnie od aktualnego poziomu.

Wyzwanie Matematyczne Kings zostało objęte Patronatem Honorowym Ośrodka Rozwoju Edukacji.

 

Przeczytajcie więcej o konkursie na kings.edu.pl lub na profilu Kings Polska na Facebooku.

Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych organizowanych przez Pomorskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2015/2016

LAUREACI

  • Informatyka - Łukasz Gałecki (3c), Michał Penk (3c)

FINALIŚCI

  • Geografia - Filip Piernicki (3b)
  • Język angielski - Maja Gnatowska (2d), Łukasz Gałecki (3c)
  • Historia - Maksymilian Migdalski (3d)

FINALISTA Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683. Od Obertyna do Wiednia”

  • Krzysztof Kubis (2c)

 

Podkategorie