Rekrutacja

Przypominamy, że od 5 do 15 czerwca br. mailowo przyjmujemy potwierdzenia woli do klasy pierwszej w formie oświadczenia (skan, zdjęcie, dokument tekstowy). Informacji dotyczących kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych udziela sekretariat szkoły pod nr tel. 586217224.

Rodzice, których dzieci nie zostały przyjęte do żadnej z wybranych placówek mogą w dniach od 18 maja od godz. 12.00 do 22 maja 2020 r. do godz. 16.00 złożyć wniosek o przyjęcie do placówki, która dysponuje wolnymi miejscami. Tak jak w podstawowej rekrutacji, rodzice mogą wybrać maksymalnie trzy placówki. O przyjęciu dziecka nie decyduje kolejność zgłoszeń!

wnioski do pobrania

wniosek do wypełnienia na komputerze - tutaj

wniosek do wypełnienia ręcznie - tutaj

Szanowni Państwo, wypełnione podanie o przyjęcie dziecka do klasy czwartej lub klasy siódmej dwujęzycznej należy odesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Klauzula - tutaj

Podanie - tutaj