Potwierdzenie - pobierz

Potwierdzenie woli rodzice składają za pomocą systemu rekrutacji lub w szkole e- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rekrutacja rozpocznie się 08 marca 2021 r. o godz. 10.00.

Strona do logowania: www.gdynia.pl/rekrutacja

Zalogować się do powyższego systemu będzie można 08 marca 2021 r. od godz. 10:00.

klauzula informacyjna - pobierz

wniosek - pobierz

potwierdzenie woli - pobierz

oświadczenie nr 1 (wielodzietność rodziny kandydata) - pobierz

oświadczenie nr 2 (dot. samotnego wychowywania kandydata w rodzinie) - pobierz

oświadczenie nr 3 (dot. prowadzenia aktywnej działalności gospodarczej) - pobierz

oświadczenie nr 4 (dot. rodzeństwa w tej samej placówce) - pobierz

oświadczenie nr 5 (dot. obwodu szkoły) - pobierz

oświadczenie nr 6 (dot. położenia oddziału przedszkolnego) - pobierz

Wypełnione wnioski wraz z załącznikami należy przesłać na adres poczty e- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (skan) lub dostarczyć do sekretariatu szkoły (poprzez skrzynkę w wejściu do szkoły) w godz. 8.00 - 15.00.

Tytuł: Ruszają zapisy do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2021/2022

Zasady rekrutacji dzieci do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Miasta Gdyni na rok szkolny 2021/2022

Marzec to dla wielu rodziców miesiąc, w którym będą podejmować decyzję o najbliższej przyszłości swojego dziecka. Rozpoczyna się rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2021/2022. Na dzieci czekają miejsca w 45 przedszkolach i 28 szkołach podstawowych na terenie Gdyni.

Rekrutacja rozpocznie się 08 marca 2021 r. o godz. 10.00.

Strona do logowania: www.gdynia.pl/rekrutacja

INFORMACJE OGÓLNE

O przyjęciu nie decyduje kolejność zgłoszeń !!!