24.10.2021

Prezydium Rady Rodziców w roku szkolnym 2021/2022.

• Przewodniczący - Klaudia Piernicka

• Zastępca Przewodniczącego - Sławomir Januszewski

• Skarbnik – Ida Adamczak

• Sekretarz - Beata Osiecka

• Komisja Rewizyjna - Bożena Pietrzykowska, Wojciech Naumowicz

Składka roczna na Radę Rodziców w roku szkolnym 2021/2022.

• na pierwsze dziecko w szkole – 100 zł/rok

• na drugie dziecko w szkole – 50 zł/rok

• na trzecie i kolejne dziecko w szkole – 0 zł

Wpłat można dokonywać do skarbników poszczególnych klas.

Szanowni Rodzice,

Rada Rodziców SP 51 wita Państwa w nowym roku szkolnym i zaprasza do współpracy. Naszym celem jest podnoszenie komfortu dzieciom uczącym się w szkole. Każde dziecko w szkole korzysta z pieniędzy i wsparcia Rady Rodziców. Nasze działania opieramy na ścisłej współpracy z rodzicami, dyrekcją szkoły i gronem pedagogicznym.

W roku szkolnym 2020/2021 ze składek na Radę Rodziców sfinansowano m.in.:

• tort dla nauczycieli od Rady Rodziców z okazji Dnia Edukacji Narodowej

• nagrody w konkursach szkolnych: min. konkurs na „Najpiękniejszą kartkę świąteczną” w języku

obcym, konkurs poezji i inne, zakup (podręczników) dla laureatów konkursu fotograficznego

• nagrody dla sportowców

• nagrody dla klas 1

• zakup 25 myszy przewodowych

• zakup maty do kodowania i innych akcesoriów do kodowania

• zakup książek i dyplomów dla młodych (wydruki)

• karty podarunkowe 2020/2021

• malowanie logo szkoły przy wejściu do szatni szkolnej (materiały)

• zakup nagród (latarki) dla klasy 0 na zakończenie roku

• nagrody dla najlepszych uczniów w roku szkolnym 2020/2021

• zakup kwiatów na koniec roku szkolnego 2020/2021

• zakup wiatraków USB

• poczęstunek na zakończenie roku szkolnego

• zakup słodyczy dla dzieci

• zakup pączków dla dzieci na Tłusty Czwartek

• zakup kamery internetowej potrzebnej przy zdalnym nauczaniu

• zakup wycieraczek do 4 wejść szkolnych

Poza tym szkoła otrzymała środki z 1% podatku za rok 2020, w wysokości 1537,20.Dzięki Radzie Rodziców szkoła otrzymała w darowiźnie od firmy Intel 25 laptopów, które pomagają w nauce zdalnej uczniom naszej szkoły oraz pozwolą na organizację dodatkowej sali komputerowej w późniejszym czasie.

Naszym celem jest jasność i sprawny przebieg informacji. Trójki Klasowe są Państwa łącznikiem z Nami, otrzymują wszelkie bieżące informacje dotyczące działań i rozliczeń finansowych. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i uwagi, które mogą Państwo kierować do nas za pośrednictwem Przedstawicieli Trójek Klasowych, bądź bezpośrednio na adres e-mail RR.

Adres e-mail do korespondencji z Radą Rodziców:

Zebrania RR:

W tym roku zebrania odbywać będą się stacjonarnie, chyba że sytuacja epidemiczna ulegnie zmianie.

Po każdym zebraniu do Przedstawicieli klas wysyłamy protokoły, które systematyzują naszą pracę.

Informacja o terminach zebrań jest rozsyłana na adres e-mail do Trójek Klasowych poszczególnych klas.