27.10.2016

Tradycją naszego gimnazjum jest uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych, którzy swoim zachowaniem i wynikami w nauce przyrzekali godnie reprezentować całą społeczność szkolną. Rozwijając swoje zainteresowania i umiejętności, pragną po trzech latach nauki zaprezentować zdobytą wiedzę podczas egzaminów gimnazjalnych.

27 października br. w naszym gimnazjum odbyła się uroczystość ślubowania. Scenariusz przygotowała pani Elżbieta Szponar, która dotychczasowe działania klas przedstawiła w prezentacji multimedialnej, śledzonej z ogromnych zainteresowaniem przez uczniów oraz ich rodziców. Było uroczyście i swobodnie. Podczas uroczystości została podpisana umowa partnerska pomiędzy Gimnazjum nr 11 a Pomorskim Związkiem Żeglarskim, na mocy której klasa 1a będzie realizowała program edukacji morskiej.

Bożena Meller