EGZAMIN ÓSMOKLASISTY  ODBĘDZIE SIĘ ZGODNIE Z HARMONOGRAMEM

Uczniowie klas ósmych w dniu egzaminu:

· przychodzą o godz. 8.30,

· sprawdzają listy zdających w salach,

· losują numer stolika przed wejściem do sali egzaminacyjnej,

· zajmują miejsce w sali.

Uczniowie przed egzaminem otrzymują kopertę z naklejkami do zakodowania pracy, które zawierają nr PESEL i kod szkoły. Należy sprawdzić, czy PESEL został wydrukowany poprawnie, jeżeli nie, należy natychmiast zgłosić nieprawidłowości przewodniczącemu komisji w sali. Nr PESEL znajduje się na Waszej legitymacji szkolnej i pasku, który otrzymacie w sali przed egzaminem.

PO KAŻDEJ CZĘŚCI EGZAMINU KOPERTĘ Z NIEWYKORZYSTANYMI KODAMI NALEŻY ZWRÓCIĆ KOMISJI W SALI

Uczniowie powinni posiadać legitymację szkolną, długopis z czarnym atramentem, linijkę (matematyka). Mogą wnieść do sali małą butelkę wody, którą stawiają na podłodze przy ławce.

BEZWZGLĘDNIE NIE WOLNO WNOSIĆ DO SALI EGZAMINACYJNEJ URZĄDZEŃ TELEKOMUNIKACYJNYCH

Uczniowie otrzymają testy o godz. 9.00 każdego dnia.

21 kwietnia 2020r. - język polski - 120' (180')

22 kwietnia 2020r. - matematyka - 100' (150')

23 kwietnia 2020r. - język obcy - 90' (135')

PRZYPOMINAMY O KONIECZNOŚCI SAMODZIELNEGO ROZWIĄZYWANIA ZADAŃ W CZASIE EGZAMINU