Uwaga!

Kuratorium w Gdańsku dało kandydatom dodatkowy dzień na zmianę wyboru preferencji - 19 czerwca w godz. 8.00-15.00. Aby tego dokonać należy zgłosić się do szkoły pierwszego wyboru z prośbą o anulowanie akceptacji wniosku.

Zmiana wyboru preferencji przez kandydata możliwa jest w przypadku gdy:

- szkoła pierwszego wyboru nie zaakceptowała w systemie naboru elektronicznego wniosku dostarczonego przez kandydata do szkoły,

- kandydat nie dostarczy do szkoły pierwszego wyboru wygenerowanego z systemu elektronicznego wniosku do szkoły – do czasu dostarczenia wniosku do szkoły kandydat może dokonywać zmiany preferencji,

- szkoła pierwszego wyboru zaakceptowała wniosek w systemie naboru elektronicznego – w takiej sytuacji należy zgłosić się do szkoły pierwszego wyboru, by anulowała akceptację wniosku.