https://gdynia.zetwibo.pl/projekt/168

Skrócony opis projektu

Celem projektu jest modernizacja starego, niszczejącego wielofunkcyjnego boiska do siatkówki, koszykówki i piłki ręcznej. Z uwagi na atrakcyjną lokalizację, boisko służyłoby mieszkańcom całej Gdyni, zarówno mieszkającym na Kamiennej Górze i w pobliskich dzielnicach oraz dzieciom uczęszczającym do pobliskiej szkoły podstawowej. Boisko w nowej odsłonie stanowiłoby miejsce, gdzie rodzice z dziećmi mogliby się zatrzymać i oddać zabawie na świeżym powietrzu. 
Zasięg prac to: wymiana zniszczonego ogrodzenia, naprawa-renowacja i wyrównanie boiska oraz schodów od strony szkoły, wyposażenie boiska w sprzęt sportowy, naprawa ławek, montaż śmietnika i stojaka rowerowego oraz dokumentacja projektowa.

Szanowni Państwo, projekt opracowany przez panią Bożenę Pietrzykowską dotyczący 

modernizacji wielofunkcyjnego boiska do siatkówki, koszykówki i piłki ręcznej przy Szkole Podstawowej nr 51 w Gdyni na górnym tarasie szkoły zostanie

zrealizowany w ramach Budżetu Obywatelskiego.

 

Szczegółowy opis projektu

Celem projektu jest modernizacja starego, niszczejącego wielofunkcyjnego boiska do siatkówki, koszykówki i piłki ręcznej. Z uwagi na atrakcyjną lokalizację, boisko służyłoby mieszkańcom całej Gdyni, zarówno mieszkającym na Kamiennej Górze i w pobliskich dzielnicach oraz dzieciom uczęszczającym do pobliskiej szkoły podstawowej. Boisko w nowej odsłonie stanowiłoby miejsce, gdzie rodzice z dziećmi mogliby się zatrzymać i oddać zabawie na świeżym powietrzu. 
Zakres prac:
1. Rozbiórka starego ogrodzenia oraz starych słupków betonowych, montaż nowego ogrodzenia-tzw. piłkochwyty (wysokość 4m) wraz z furtkami i bramą wjazdową dla karetki 
2. Naprawa-renowacja i wyrównanie nawierzchni asfaltowej boiska oraz schodów do boiska od strony szkoły 
3. Demontaż starych i montaż 2 bramek do piłki ręcznej/nożnej 
4. Montaż słupków i siatki do siatkówki/tenisa/badmintona 
5. Montaż stojaka rowerowego
6. Montaż kosza na śmieci
7. Naprawa starych ławek
8. Dokumentacja projektowa

Dziękujemy pani Bożenie Pietrzykowskiej za projekt, a Państwu za głosy:)