W związku z zagrożeniem epidemicznym spowodowanym COVID-19 uległy zmianie terminy rekrutacji do klas pierwszych, sportowych i klas dwujęzycznych:

1. Zostaje wydłużony termin składania wniosku o przyjęcie do oddziału sportowego, mistrzostwa sportowego i dwujęzycznego do 29 maja br.

2. Próby sprawności fizycznej odbędą się 22 czerwca 2020 r.

3. Sprawdzian predyspozycji językowych odbędzie się 24 czerwca 2020 r.

Szanowni Państwo,

Wypełnione podanie (skan lub zdjęcie) o przyjęcie dziecka do klasy pierwszej, czwartej lub klasy siódmej dwujęzycznej należy odesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Druki w wersji papierowej będą do odebrania przed wejściem do szkoły w każdy wtorek i czwartek od 7 maja br., w godz. 11.00 - 13.00. Wypełnione podania można zostawić również przed wejściem do szkoły w wyznaczonym miejscu w każdy wtorek i czwartek od 7 maja br., w godz. 11.00 - 13.00 (prosimy o umieszczanie podania w kopercie).

Zarządzenie Nr 2216/2020/VIII/O Prezydenta Miasta Gdyni - tutaj

Klauzula - tutaj

Podanie - tutaj