Organizacja pracy szkoły w dniach 9 listopada – 29 listopada 2020r.

W organizacji SP51 obowiązują zasady wprowadzone 1 września 2020r. związane z bezpieczeństwem uczniów przebywających w szkole.

Zajęcia oddziału przedszkolnego odbywają się bez zmian (w szkole) – obiady i opieka świetlicowa bez zmian.

Nauczanie w klasach I – VII odbywa się w trybie nauki zdalnej:

1. Lekcje odbywają się na platformie TEAMS (Office 365) wg tygodniowego rozkładu zajęć, który obowiązuje w szkole.

2. Nauczyciele prowadzą zajęcia z uwzględnieniem czasu pracy dziecka przed ekranem komputera (wydłużone przerwy, przerwy śródlekcyjne).

3. Poszczególne zajęcia w trybie zdalnym będą pojawiały się w kalendarzu TEAMS.

4. Podczas zajęć nauczyciele będą odnotowywali frekwencję.

5. Uczniowie uczestniczący w zajęciach mają obowiązek nawiązywać kontakt z nauczycielem.

6. Zajęcia na basenie zostają odwołane

7. Treningi w klasach sportowych będą odbywały się w formie zajęć online w wymiarze 2 godzin w tygodniu (ustalą trenerzy).

8. W szkole zostanie zorganizowana świetlica dla dzieci osób zatrudnionych w podmiotach wykonujących działalność leczniczą oraz innych osób realizujących zadania publiczne w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, uczęszczających do klas I-III.

9. W szkole zostanie zorganizowana nauka dla uczniów, którzy nie mogą realizować zajęć lekcyjnych w domu.

10. Pedagog i psycholog pracują stacjonarnie i zdalnie, w zależności od potrzeb. Godziny pracy bez zmian.

11. Biblioteka szkolna wypożycza książki po umówieniu się z uczniem poprzez platformę TEAMS w godzinach pracy 9.00 – 13.00 lub bezpośrednio pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

12. Wspomaganie odbywa się poprzez platformę TEAMS oraz stacjonarnie, ustalenia indywidualnie z nauczycielami.

13. Rewalidacja indywidualna odbywa się stacjonarnie.

14. Ścieżki edukacyjne odbywają się online.

15. Koła przedmiotowe odbywają się online.

16. Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne odbywają się online.

17. Gimnastyka korekcyjna odbywa się online.

18. Zajęcia języka polskiego dla dzieci z zagranicy odbywają się online.

19. Konkursy przedmiotowe odbywają się online.

Uczniowie, którzy nie mogą uczestniczyć w zajęciach zdalnych z domu proszeni są o kontakt ze szkołą Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 586217224 lub do wychowawcy

12, 13 listopada 2020r. dni wolne od zajęć dydaktycznych

Regulamin będzie na bieżąco aktualizowany.