ala_konkol_3bW sobotę (10.12.2012) odbył się w Gdańsku Wojewódzki Konkurs Kolęd i Pastorałek. Nasza uczennica - Alicja Konkol (3b) - wyśpiewała III miejsce i otrzymała nominację do etapu ogólnopolskiego, który odbędzie się w styczniu 2012.

Gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki!

Alę pasjonuje  matematyka.  Ta dziedzina nauki przyniosła jej wiele nagród - szkolnych i międzyszkolnych. W pierwszej klasie gimnazjum uzyskała wysoki wynik w konkursach matematycznych Alfik 2009 oraz MAT 2010. Poza matematyką ma jeszcze jedną wielką pasję. Jest nią muzyka, a w szczególności śpiew. W tej dziedzinie otrzymała kilka nagród - m. in nagrodę specjalną, zdobytą wraz z zespołem "Speechless" oraz wyróżnienie w wojewódzkim konkursie "Śpiewać każdy może". Jest także dwukrotną stypendystką Programu pomocy stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych z obszaru województwa pomorskiego.