Szanowni Państwo,

W imieniu swoim i całej Rady Rodziców chciałabym bardzo podziękować za  olbrzymią pomoc w przygotowaniu i organizacji tegorocznego Festynu Rodzinnego w naszej szkole.
Bez państwa zaangażowania, zarówno finansowego jak i poświęconego czasu prywatnego, zorganizowanie festynu z tyloma atrakcjami nie byłoby możliwe.

Dziękuję wszystkim darczyńcom, którzy materialnie, rzeczowo lub organizacyjnie wsparli to duże dla nas przedsięwzięcie.

Bardzo dziękuję wszystkim rodzicom, nauczycielom oraz personelowi administracyjnemu szkoły za  zrozumienie i chęć pomocy, a przede wszystkim za ciężką pracę którą państwo wykonaliście. Zorganizowanie tak dużej imprezy - w tak krótkim czasie - było wyzwaniem. Państwa pomoc okazała się wręcz nieoceniona. Dzięki niej udało się zebrać kolejną cegiełkę na budowę szkolnej sceny.

Jeszcze raz bardzo wszystkim dziękuję i mam nadzieję, że za rok również uda się nam zorganizować podobny festyn.

Marta Burczyk–Dobrysiak
(Przewodnicząca Rady Rodziców)