Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia – 25.11.2016

Jeżeli zajrzycie do kalendarza to pod datą 25 listopada zobaczycie, że tego dnia nie tylko obchodzimy imieniny Katarzyny, ale jest to również data dość nietypowych świąt np. Dzień Kolejarza, Dzień Tramwajarza, Międzynarodowy Dzień Eliminacji Przemocy wobec Kobiet, Dzień Bez Futra…. i Dzień Pluszowego Misia. My postanowiliśmy świętować ten Dzień w ramach Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka, który przypada w większości krajów europejskich na 20 listopada. Z tej okazji uczniowie klas pierwszych i drugich przynieśli do szkoły swoje pluszaki. Odzew młodzieży był ogromny - z pewnością miał tu znaczenie fakt, iż każdy uczeń, który przyniósł misia był zwolniony tego dnia z pytania. Co niektórym się upiekło…

Jak widać Miśki były duże… i małe, kolorowe…

Nowo zakupione Misie zostały przekazane przez samorząd na rzecz Hospicjum Dziecięcego „Bursztynowa Przystań”.