14.02.2017

14 luty to magiczna data – w tym dniu obchodzimy Walentynki (ang. Valentine’s Day:) – coroczne święto zakochanych. I mimo tego, że część społeczeństwa krytykuje je jako przejaw amerykanizacji polskiej kultury, w „Jedenastce” wyzwoliło ono mnóstwo pozytywnych emocji, radości i dobrej zabawy.

W tym dniu działała poczta walentynkowa, na przerwach bawiliśmy się w rytmie tak sławnych przebojów jak „My heart will go on” Celine Dion, „The Power of Love” Jennifer Rush, „Shape Of You” Eda Sheerana czy „Let me Love You” DJ Snake ft. Justin Bieber. Ten dzień był również wyjątkowy dla pani Kasi Kowalewskiej, która 14 lutego świętuje urodziny i specjalnie dla niej zadedykowaliśmy utwór „Want to Want me” Jasona Derulo. Natomiast nie ulega wątpliwości, że największym przebojem tego dnia była piosenka zespołu Akcent „Przez Twe Oczy Zielone” !