20.06.2017 r. w Sali Morskiej Pomorskiego Parku Naukowo- Technologicznego odbyła się gala podsumowująca działania związane z projektem „Młodzi z pomysłem”. Nas również nie mogło tam zabraknąć. Przedstawiciele samorządu: Nikola Popławska, Aleksandra Popławska oraz Antek Hoffmann reprezentowali naszą szkołę na tej uroczystości. Galę otworzyła Przewodnicząca Rady Miasta Gdyni p. Joanna Zielińska, a całą uroczystość poprowadziła koordynatorka projektu Liwia Maćkow. Nasze gimnazjum, które uczestniczyło w tym projekcie (startowaliśmy w konkursie na Mówcę Gdyńskiego oraz uczestniczyliśmy w warsztatach zawodoznawczych dla drugich i trzecich klas), otrzymało Certyfikat Szkoły z Przyszłością.

Mamy nadzieję, że inicjatywa ta będzie kontynuowana w kolejnych latach. Jest ona wartościowym przedsięwzięciem przede wszystkim ze względu na fakt, iż to sama młodzież przygotowuje w całości konkursy i warsztaty dla swoich rówieśników, w tym również zdobywa sponsorów tych imprez.

Młodzież dla młodzieży – super pomysł!

Magdalena Necel