22.06.2017

Jestem dumna i szczęśliwa, że mogę powtórzyć słowa pana Krzysztofa Niedźwiedzia, który rok temu, podsumowując pracę swojego samorządu stwierdził, że jest z niego bardzo zadowolony. Ja również jestem bardzo zadowolona z działalności Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2016/2017.

Trafił mi się fantastyczny zespół ludzi: Nikola Popławska, Ola Popławska, Dominik Hinczewski, Jaś Śliwiński, Alan Perzanowski, Miłosz Skobejko, Marysia Multaniak, Patrycja Korwel, Paulina Półtorak, Antek Hoffmann, Monika Wiśniewska i Weronika Marks.

Dziękuję Wam za Wasze zaangażowanie (10000 %) i kreatywność oraz za to, że nigdy mnie nie zawiedliście i że zawsze mogłam na Was polegać. Dziękuję za Waszą dojrzałość, dzięki której mogliśmy RAZEM, WSPÓLNIE realizować nasze zadania. W kategoriach sportowych przyznaję Wam złoty medal!

Żegnając się, chciałabym podzielić się z Wami taką oto refleksją.

Rysiu Riedel z zespołu Dżem kiedyś śpiewał, że „…w życiu piękne są tylko chwile”.

I ja takich pięknych chwil życzę Wam bardzo wiele…, ale przed Wami droga długa kręta, i nie zawsze w życiu rzeczy będą układały się tak, jakbyście sobie tego życzyli…

Pamiętajcie! Nigdy nie poddawajcie się! Idźcie prosto przed siebie, nie oglądając się wstecz!

Idźcie zawsze w stronę SŁOŃCA! I tego Kochani Wam życzę! Płyńcie dalej – życzę pomyślnych wiatrów!

Niech MOC będzie z Wami!

Magdalena Necel