6.12.2017

Jak co roku nadszedł świąteczny, magiczny czas dla nas wszystkich. Czas życzeń, śpiewania kolęd, refleksji… Czas odwiedzin Świętego Mikołaja, który zawitał również do naszej szkoły. Były słodkości, życzenia i podobnie jak w ubiegłych latach uczciliśmy Mikołajki Konkursem Piosenki Świątecznej przygotowanym przez p. Katarzynę Zamkowską i p. Elżbietę Szponar. W szranki stanęło aż jedenaście klas. Konkurs oceniało jury w składzie: przewodnicząca p. dyrektor Danuta Maliszewska, p. wicedyrektor Olga Labudda, p. Patrycja Szcześniak-Gimbut, p. Magdalena Necel oraz przewodnicząca Samorządu Szkolnego Julia Wyczk. Poziom artystyczny uczestników konkursu był wysoki i jury miało trudne zadanie, aby wyłonić zwycięzców. Ostatecznie przyznano nagrody w dwóch grupach wiekowych. W młodszej grupie pierwsze miejsce przyznano klasie zerowej i klasie 4a. Drugie miejsce zajęła klasa 1a. W starszej grupie pierwsze miejsce zajęła klasa 3e, drugie miejsce przypadło klasie 2d, a na trzecim miejscu uplasowała się klasa 7b. Zwycięzcom gratulujemy wykonania, pomysłów i jednego dnia bez pytania!

Magdalena Necel