Egzamin DELF A2

22.01.2013 r., w naszym gimnazjum odbył się państwowy egzamin DELF na poziomie A2 z języka francuskiego. Najzdolniejsi uczniowie klas III pod czujnym nadzorem komisji ze Stowarzyszenia Alliance Francaise, przystąpili do części pisemnej i ustnej. Egzamin nie był łatwy stąd nasze zniecierpliwienie w oczekiwaniu na jego wyniki. Po miesiącu pojawiły się na stronie internetowej Alliance Francaise. Wszyscy uczniowie, którzy przystąpili do egzaminu, odnieśli wielki sukces, uzyskując bardzo wysokie wyniki. W czerwcu przedstawiciel Alliance Francaise wręczy im międzynarodowe dyplomy, akredytowane przez Unię Europejską i nadające liczne uprawnienia językowe na jej terenie. Szczęśliwymi posiadaczami dyplomów zostały:

• Pamela Łukaszewicz
  • Dominika Dołębska
  • Ala Antoszewska
  • Zuzanna Bortkun
  • Natalia Kowalska
  • Anna Okoniewska
  • Magda Czupowska

Gratuluję i życzę dalszych sukcesów!

Agnieszka Ossowska