Uczniowie naszej szkoły Karolina Olechnicka i Beniamin Tyński z  klasy 2d, wchodzący w skład drużyny szachowej z klubu „Korsarz” Gdynia, grając od stycznia do czerwca 2013 r., zdobyli wraz ze swoimi partnerami z klubu I miejsce w „Drużynowych Mistrzostwach Województwa Pomorskiego Juniorów”. Tym samym otrzymali prawo do uczestniczenia w „Drużynowych Ligowych Mistrzostwach Polski Juniorów 2013”, które odbędą się latem. Puchar zwycięzcy, złote medale, dyplomy i nagrodyzostaną wręczone w trakcie trwania „Indywidualnych Mistrzostw Województwa Pomorskiego Juniorów”. Wyłoniona tu zostanie reprezentacja wojewódzka do rozgrywek strefowych (Półfinały Mistrzostw Polski). Nasza uczennica Karolina Olechnicka będzie w nich grać towarzysko, ponieważ już wcześniej uzyskała awans do finałów Mistrzostw Polski.

Gratulujemy!