Szkoła Podstawowa proponuje zajecia pozalekcyjne i pozaszkolne organizowane w ramach projektu Otwarta szkoła (projekt finansowany z budżetu miasta Gdyni. Koordynatorem projektu jest pani Olga Labudda (tel. 586217224). Zapisy na zajęcia w sekretariacie szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Lp. Zajęcia Czas zajęć Prowadzący Kontakt z prowadzącym
1. Rajdy turystyczne "Morski Niedźwiedź" sobota ok. 4 godziny w zależności od trasy, po ogłoszeniu przez prowadzącego szczegółów dotyczących rajdu Krzysztof Niedźwiedź Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
2. Zespół taneczny poniedziałek, 16.00 - 17.00  Małgorzata Frącek Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
3. Gry zespołowe środa, 16.00 - 17.00 Małgorzata Frącek Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
4.  Zabawy logopedyczne dla najmłodszych środa, 17.00 - 18.00 Alicja Wodecka Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
5. Chór poniedziałek, 15.45 - 16.45 Elżbieta Korowajczyk Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
6. Film, fotografia, elementy dziennikarstwa środa, 14.00 - 16.00 Janusz Żurawski Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
7. Szachy   Krzysztof Niedźwiedź Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.