Kilka dni temu uczniowie klas pierwszych uczący się języka francuskiego wrócili z wycieczki do Paryża. Tradycyjnie wjechaliśmy na wieżę Eiffla, popłynęliśmy w rejs po Sekwanie, zwiedziliśmy Luwr, Wersal i pokłoniliśmy się Napoleonowi Bonaparte. Pospacerowaliśmy po Polach Elizejskich, zwiedziliśmy Katedrę Notre Dame, Bazylikę Sacre Coeur i mnóstwo innych miejsc. Na zakończenie wspaniale bawiliśmy się w Parku Asterixa. Po przejażdce na Zeusie, Ozyrysie i Wężu żadne przeciwności losu nie wydają nam się straszne. Wycieczka była dla uczniów wielkim, niezapomnianym przeżyciem i radością. Wielu z nich jeszcze w autobusie pytało o powtórkę. Wszystko jest możliwe...

O sukcesie wycieczki najlepiej świadczą słowa uczniów i rodziców:

W imieniu klasy 1A także chciałbym podziękować za wspaniałą wycieczkę (oraz ciszę nocną o 22 :D) oraz ogarnięcia wszystkich naszych klas.

(…....)

Chciałam serdecznie podziękować za wspaniałą wycieczkę, perfekcyjną organizację ale głównie za rewelacyjną opiekę ze strony Pani oraz pozostałych Pań Nauczycielek.

To dzięki Paniom ta wycieczka będzie tak wspaniałym przeżyciem.

Dziękuję !!!

(…...)

Pragnę złożyć wszystkim Paniom Nauczycielkom, Pani Agnieszce Ossowskiej, Pani Elżbiecie Szponar oraz Pani Joannie Głąb serdeczne wyrazy podziękowania, za zaangażowanie, wspaniałą i wzorową opiekę nad dziećmi oraz perfekcyjne zorganizowanie wyjazdu do Paryża.

Ta wycieczka zapewne pozostanie na długo wspaniałym wspomnieniem dla wszystkich dzieci.

Dziękuję !

(…...)

Jako rodzic serdecznie dziękuję za wspaniały czas podarowany dzieciom, gratuluję odwagi Paniom ;) Syn wrócił bardzo zadowolony i oczywiście reflektuje na kolejną wycieczkę. Serdecznie raz jeszcze dziękuję za cudowne chwile, opiekę i zaufanie do dzieci.

Pozdrawiam

Agnieszka Ossowska