27.09.-2.10.2016

Uczniowie klas drugich ,uczęszczający w naszej szkole na lekcje języka francuskiego, wybrali się pod koniec września 2016 r. na tygodniową wycieczkę do Paryża. Przez cały pobyt pogoda nam dopisywała. Paryż w słońcu i kolorach jesieni wyglądał pięknie. Zwiedziliśmy Luwr, Notre Dame, Sacre Coeur i Wersal. W Pałacu Inwalidów pokłonliśmy się Napoleonowi, spacerowaliśmy po Polach Elizejskich, zachwycaliśmy się Moulin Rouge, byliśmy w nowoczesnej dzielnicy la Defense. Wjechaliśmy na najwyższe piętro Wieży Eiffla, popłynęliśmy w rejs statkiem po Sekwanie. Nasza wycieczkę zakończyliśmy całodzienną zabawą w parku Asterixa.

Nie sposób opisać wszystkich atrakcji. Oto kilka zdjęć z naszej wycieczki, która dzięki wspaniałym uczniom była wyjątkowa.