Wielki sukces "Fantazji" na Mistrzostwach Polski Cheerleaders w Chorzowie

5-6 marca 2011 r., w Chorzowie odbyły się XIV Mistrzostwa Polski Cheerleaders. Zespół Taneczny Fantazja z naszego gimnazjum zdobył II miejsce w dywizji Pom Dance i kat. Junior.

W Mistrzostwach brały udział 42 zespoły z całej Polski. Po raz pierwszy w historii turniejów polskich, w skład siedmioosobowej komisji sędziowskiej weszło pięciu sędziów zagranicznych: z USA, Norwegii, Anglii, Słowenii i Finlandii. Obecni byli prezesi międzynarodowych federacji Cheerleaders, obserwujący fantastycznie przygotowane zespoły. Fantazja zachwyciła sędziów oraz bardzo liczną  publiczność w Chorzowie. Ich pokaz był jedynym, wielkim, niepowtarzalnym show, bardzo energetycznym i perfekcyjnie wykonanym.

Gratulujemy zespołowi i trenerce Małgorzacie Frącek!

f_1  f_2  f_3

Skład mistrzowskiej drużyny: Małgorzata Chojnacka - kapitan, Dominika Barzowska, Agata Saba, Klaudia Zielke, Paulina Wróblewska, Oliwia Polender, Martyna Turyło, Milena Maliszewska, Julia Jarmuła, Adrianna Wilczyńska