jezierzyce_2011_3W  sobotę, 28 maja w Jezierzycach k. Słupska, odbyły się VII Mistrzostwa Pomorza Cheerleaders-Energa 2011. Zespół Fantazja wystartował w kategorii junior. W turnieju spotkały się 32 zespoły z całej Polski (Olsztyn, Sosnowiec, Warszawa, Słupsk, Poznań, Kraków, Garwolin, Płock, Chorzów, Knurów).

Dziewczęta przed zawodami bardzo intensywnie trenowały, co przyniosło wymierne efekty. Zaprezentowany układ został bardzo wysoko oceniony przez profesjonalny, siedmioosobowy zespół sędziowski, w tym samego prezesa Polskiego Stowarzyszenia Cheerleaders p. Bartosza Penkalę. W finale Fantazja spotkała się z zespołami m.in. z Gdańska, Gdyni, Poznania i Sosnowca, zdobywając - z dużą przewagą - I miejsce w VII  Mistrzostwach Pomorza.

Serdecznie gratulujemy dziewczętom i trenerce p. mgr Małgorzacie Frącek!!!

jezierzyce_2011_2  jezierzyce_2011_1  jezierzyce_2011_4