1.09.2021

16.06.2021

Uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w ciekawym spacerze edukacyjny z animatorką Teatru Miejskiego im. W. Gombrowicza w Gdyni - panią Anną Zalewską -Uberman. Warsztaty pt. „Teatr i morze” odbyły się w ramach ogólnopolskiego projektu „Spacerownik Teatralny” pod patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W zajęciach towarzyszyła nam mama Luby, pani Kamila Rondo, która uwieczniła te wyjątkowe chwile na zdjęciach.

9.06.2021

W tym roku szkolnym wyjątkowo w czerwcu odbyło się uroczyste Ślubowanie naszych Pierwszoklasistów. Przygotowali oni na tę okazję występ artystyczny, podczas którego mogli zaprezentować swoje role oraz zaśpiewać piosenki związane z tym wyjątkowym dniem. Na przedstawienie zaproszeni zostali rodzice małych artystów. Uroczystość odbyła się na zielonym dziedzińcu naszej szkoły.

17.05.2021

Uczniowie klasy 1 obchodzili Dzień Sztuki. Była to dobra okazja do tego, by porozmawiać o różnych dziedzinach sztuki oraz życiu i twórczości sławnego artysty Leonardo da Vinci. Mama Luby, pani Kamila przygotowała dla uczniów klasy 1a film z instrukcją wykonania pracy techniką pointylizmu. Zachęcamy do obejrzenia filmu https://youtu.be/_ch3_qTGNFQ oraz wykonania swojej pracy. A tak oto wyglądają prace wykonane przez uczniów klasy 1a.