r_rszk_01Tymi słowami prowadząca uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego Zuzia Subocz (2a), "wywołała" swoje młodsze koleżanki z klasy 1a - Anielę Bercel i Barbarę Jędrzejewską - do  potwierdzenia chęci podjęcia nauki, będącej bardzo skuteczną receptą na wszelkie kłopoty i nurtujące pytania.

r_rszk_09Były serdeczne życzenia dobrego startu w naszej szkole, skierowane przez p. dyrektor Krystynę Szczęśniak do wszystkich pierwszoklasistów, rozpoczynających naukę w gimnazjum oraz żartobliwe "dobre rady" od koleżanek i kolegów z klasy 2a.

Już od jutra rozpoczną się zajęcia w klasach, nowe obowiązki, koledzy - duże zmiany... W szkole czekają książki, nowi przyjaciele, uśmiechnięci i życzliwi nauczyciele...

Powodzenia!

r_rszk_02  r_rszk_03  r_rszk_04  r_rszk_05

r_rszk_06  r_rszk_07  r_rszk_08  r_rszk_10