Klasa A 2014-2017

20 maja 2017 r., w Sali Morskiej Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego, odbył się Konkurs na Mówcę Gdyńskiego, który został zorganizowany przez Młodzieżową Radę Miasta Gdyni w ramach projektu Młodzi z pomysłem.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż w konkursie tym II wyróżnienie otrzymała Emilia Rożynek z klasy 3a.

Serdecznie gratulujemy!

Opiekun Samorządu Uczniowskiego

Magdalena Necel

24.04.2017

Słuchaczka Wydziału Reżyserii Gdyńskiej Szkoły Filmowej, Karina Hajdamowicz poszukuje do swojego filmu dwóch nastolatków. Chłopcy zagrają dwie główne role w filmie. Zachęcam do udziału w pierwszym etapie castingu, który odbędzie się 27 kwietnia (najbliższy czwartek) 2017 w godz. 14-19 w Gdyńskim Centrum Filmowym (obok Teatru Muzycznego), Plac Grunwaldzki 2, Gdynia.

Opiekunem artystycznym filmu jest Robert Gliński ("Cześć Tereska" 2001, "Kamienie na szaniec" 2014).

Reżyser castingu: Edyta Rembała

Tel. 662 019 217

Pełnych radości Świąt Wielkiej Nocy, wiele pomyślności i sukcesów oraz spełnienia marzeń!

6.04.2017