18.10.2014

Bardzo miła wiadomość nadeszła z Kędzierzyna-Koźla:

Komisja Kwalifikacyjna XXI Międzynarodowego Festiwalu Filmów Niezależnych im. Ireneusza Radzia „Publicystyka 2014” w składzie: Beata Malajka, Piotr Zawojski, Bogusław Rogowski - po obejrzeniu nadesłanych filmów - postanowiła zakwalifikować do konkursu m.in. film:

„ZŁE ZIOŁO”, reż. Barbara Jędrzejewska, Gdynia, Polska

Film naszej uczennicy znalazł się w doborowej stawce 53. wybranych filmów z całego świata: Węgier, Iranu, Hiszpanii, Brazylii, Argentyny, Indii, Niemiec, Rosji, Japonii i Tajwanu.

Film "Złe zioło" został zrealizowany w ramach Projektu edukacyjnego PRZEDSZKOLE FILMOWE według scenariusza Oliwii Szewczuk. W rolach głównych wystąpili: Agata Nasiadka i Bartosz Korba. Zdjęcia zrealizował Sławomir Witek.

Pełną listę zakwalifikowanych filmów i program festiwalu znajdziemy pod poniższym linkiem:

http://www.mok.com.pl/publicystyka