27.09.2015

Teatr Muzyczny w Gdyni

Warsztaty poprowadziła Sabina Czupryńska

Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Gdańskim oraz Wiedzy o Teatrze w Akademii  Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie, niedoszła studentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi (Wydział Tkaniny i Ubioru), absolwentka Pomorskiego Studium Sztuk Wizualnych. Autorka scenografii i kostiumów w filmie i teatrze, projektantka odzieży i dodatków (torebki, biżuteria) oraz licznych stylizacji osób prywatnych, a także do sesji fotograficznych. Autorka koncepcji merytorycznej wydawnictw teatralnych, tekstów piosenek, tomu opowiadań  pt. „Dziesięciu, którzy…” częściowo nagrodzonego w pewnym konkursie literackim, onegdaj debiutująca na łamach Fa-artu. Dziś także autorka dwóch powieści: „Kobiety z domu Soni” oraz „Ta druga, słodka i ostra”, które ukazały się nakładem wydawnictwa Prószyński i S-ka.