29 czerwca 2016 r., w sali kina Rejs, w Młodzieżowym Centrum Kultury w Słupsku uroczyście zakończono jubileuszową, 10. edycję konkursu „Mój pomysł na film”. Konkurs, którego celem jest popularyzacja sztuki filmowej i zachęcanie młodzieży do aktywności twórczej, miał zasięg ogólnopolski i skierowany był do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Galę rozpoczął pokaz filmów zakwalifikowanych do konkursu, który wraz z uczestnikami obejrzeli jurorzy festiwalu: dr Janusz Bohdziewicz, Beata Zgodzińska-Wojciechowska oraz Daniel Odija.

Z przyjemnością informujemy, że dwa filmy, zrealizowane przez uczniów klasy 2a, otrzymały dwie równorzędne drugie nagrody:

  • Zmowa (reż. Emilia Rożynek)
  • Ustawka (reż. Antoni Hoffmann i Jan Błażejowski)

 

Nagrodzonych twórców na gali reprezentowały: Paulina Półtorak i Patrycja Korwel.

Serdecznie gratulujemy!

Więcej informacji pod linkiem:

http://www.emcek.pl/index.php/kino_rejs/konkursy_filmowe/moj_pomysl_na_film/2016_edycja_x