25.03.2015

Od tego dnia zależą inne dni. A od tych innych następne. I tak cyklicznie. Dlaczego? Ponieważ to był dzień dla tych, którzy chcieliby stać się uczniami naszego gimnazjum. Więc mogli dziś przyjść i zobaczyć szkołę od zaplecza.

Było nam bardzo miło gościć w progach naszej szkoły uczniów klas szóstych i ich rodziców. Nasi nauczyciele i uczniowie cierpliwie i wyczerpująco odpowiadali na wszystkie pytania dotyczące rekrutacji, zajęć dydaktycznych i pozalekcyjnych.

Pragniemy gorąco podziękować za zainteresowanie i mamy wielką nadzieję, że od września Drodzy Szóstoklasiści – Gimnazjum nr 11 im. Polskich Noblistów w Gdyni – będzie też Waszą szkołą.

Składamy serdeczne podziękowania nauczycielom, rodzicom, pracownikom szkoły, uczniom i wszystkim zaangażowanym w ten dzień. To był naprawdę otwarty dzień… Resztę niech dopowiedzą zdjęcia…