Nie patrz na swoją karierę przez dziurkę od klucza! Wybierz naukę w naszym gimnazjum przez aktywne uczestnictwo w DNIU OTWARTYM i integrację z naszymi uczniami. Nie bój się zadawać trudnych pytań!

Dyrektor, Rada Pedagogiczna oraz uczniowie Gimnazjum nr 11 im. Polskich Noblistów w Gdyni zapraszają        6 kwietnia 2016 r. (środa), w godz. 16.00-19.00 na DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY, który przybliży szóstoklasistom i ich rodzicom naszą ofertę edukacyjną i pozwoli podjąć dobrze przemyślaną decyzję o wyborze nowej szkoły.

W programie proponujemy:

• pokazy efektownych doświadczeń fizycznych i chemicznych,
  • konkursy wiedzy z różnych dziedzin,
  • quizy i testy wspomagające kreatywne myślenie,
  • pokazy sterowania robotami,
  • warsztaty tematyczne,
  • prezentację dokonań szkolnych kół zainteresowań oraz osiągnięć sportowych uczniów,
  • wystawy kronik szkolnych, ksiąg sukcesów, zbiorów bibliotecznych,
  • zwiedzanie klas, gabinetów, pracowni, biblioteki i czytelni,
  • wizytę w kawiarence i degustację domowych wypieków przygotowanych przez uczniów i rodziców.

Na wszystkich odwiedzających czekać będą nauczyciele, uczniowie oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, którzy udzielą wyczerpujących informacji i odpowiedzą na wszystkie pytania.

Zainteresowani zapoznają się z zasadami rekrutacji i otrzymają wzór podania.

Przez cały czas do dyspozycji zwiedzających będą nauczyciele gimnazjum oraz psycholog i pedagog szkolny, którzy cierpliwie i wyczerpująco odpowiedzą na wszystkie pytania.

Gimnazjum nr 11 im. Polskich Noblistów w Gdyni to najlepszy wybór dla Ciebie!

Tu rozwiniesz skrzydła... Nauka u nas to droga do sukcesu i zadowolenia!

Nie zastanawiaj się! Przyjdź, zobacz i zdecyduj!

Mamy nadzieję, że dokonasz właściwego wyboru!

Do zobaczenia!