4.05.2019

Zakończyliśmy ósmą edycję Wielkiego Maratonu Czytelniczego „W lustrze książki” adresowaną do uczniów trzeciej klasy gimnazjum i uczniów szkół podstawowych. Dziękujemy wszystkim szkolnym koordynatorom za wysiłek włożony w całoroczną pracę.

Wszyscy laureaci, finaliści i wyróżnieni (listy w załącznikach poniżej) otrzymają dyplomy oraz nagrody książkowe (sfinansowane przez Miasto Gdańsk) podczas uroczystego finału, który rozpocznie się 9 maja 2019 r., o godzinie 11.30 w audytorium Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku (plac Solidarności). Drogą elektroniczną otrzymacie wzory dyplomów uczestnictwa dla pozostałych maratończyków i szkolnych koordynatorów konkursu.

Już dzisiaj gratulujemy wszystkim uczniom, którym udało się ukończyć ten szczególny bieg i osiągnąć wysokie wyniki.

Szkolnym opiekunom konkursu - dziękuję za wsparcie i życzliwość przez cały czas jego trwania.

Z wyrazami szacunku od organizatorów i jurorów!

Ewa Niechwiedowicz

Ogólnopolski Koordynator WMC „W LUSTRZE KSIĄŻKI”

Wyniki WMC - klasy 7, 8, 3 gimnazjum - kliknij

Wyniki WMC - klasy 4, 6 - kliknij

WMC - klauzula RODO - kliknij