20.05.2020

Jury Konkursu „Pokaż swoją domową biblioteczkę. Portret z książką w tle”, obradujące w składzie: Ewa Kurasz, Katarzyna Kowalewska, Anna Mytkowska, Janusz Żurawski, po obejrzeniu i wnikliwej analizie nadesłanych na konkurs prac, postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

  • GRAND PRIX dla ZOSI MANASTERSKIEJ za dwa zdjęcia (odczytane jako zilustrowanie początku pewnego logicznego ciągu zdarzeń), które stają się początkiem opisania obrazami fascynującej, tajemniczej przygody, która na pewno będzie mieć ciąg dalszy...
  • I miejsce dla WIKTORII WAWRZKO
  • II miejsce dla WIKTORII JASIEWICZ
  • III miejsce (ex aequo) dla WIKTORII PIETRZYKOWSKIEJ i OLIWII LANG
  • wyróżnienia dla EWY WILK i ADAMA KAMIŃSKIEGO

Dziękujemy za udział w konkursie i nadesłanie starannie wybranych i przygotowanych zdjęć.

Gratulujemy laureatom!

P.S.

Osoby nagrodzone informujemy, że dyplomy i nagrody za udział w konkursie zostaną wręczone podczas najbliższej uroczystości szkolnej, która będzie mogła się odbyć po zniesieniu rygorów wprowadzonych na czas pandemii. Nie jesteśmy zwolennikami kończenia konkursu online.

Bardzo chcemy się z Wami spotkać, podziękować za poświęcony czas i osobiście wręczyć nagrody.

W imieniu organizatorów i jurorów:

Janusz Żurawski

GRAND PRIX - ZOSIA MANASTERSKA

 

 

I MIEJSCE - WIKTORIA WAWRZKO

II MIEJSCE - WIKTORIA JASIEWICZ

III MIEJSCE - (ex aequo) - WIKTORIA PIETRZYKOWSKA, OLIWIA LANG

   

WYRÓŻNIENIA - EWA WILK, ADAM KAMIŃSKI