29.09.2014

W Parku Miejskim w Gdyni Kolibkach odbyły się Mistrzostwa Gdyni w sztafetowych biegach przełajowych szkół gimnazjalnych, w których wystartowały reprezentacje naszej szkoły.

Drużyna chłopców w składzie: Miłosz Nastrożny (3d), Jan Wojciechowski (3d), Michał Jachimowski (3d), Paweł Guzik (3e), Jakub Krogul (3a), Jarema Rodzewicz (3c), Daniel Sikora (1b), Filip Trzepacz (2c), Hubert Karwowski (2c), Dawid Siewiński (2c) zdobyła po zaciętej walce III miejsce i otrzymała puchar oraz pamiątkowe medale.


Drużyna dziewcząt w składzie: Klaudia Gorzoch (3e), Ola Gościnna (3e), Anna Urbańska (3c), Patrycja Adamczyk (3b), Kamila Adamczyk, Maja Murawska, Sara Zielińska, Łucja Lesner, Sara Gasiulewicz (3a), Alicja Jarska (3c) również zaprezentowała się znakomicie, zdobywając V miejsce wśród gdyńskich gimnazjów.

Wszystkim zawodniczkom i zawodnikom serdecznie gratulujemy.

Joanna Głąb