Sukcesy sportowe

6.06.2019

Nasza szkoła wraz z Gdyńskim Centrum Sportu była organizatorem Drugich Otwartych Mistrzostw Gdyni w Tchoukballu Plażowym dla szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Reprezentacja Gimnazjum nr 11:

  • Jakub Buksiński (K), Mateusz Warkusz, Jarosław Martyński, Kamil Formella, Szymon Paszkiewicz.

Reprezentacja SP 51:

  • Jakub Radomski, Tomasz Adamczewski, Wojtek Adamczewski, Paweł Kozikowski, Karol Pstrąg, Bartek Majewski

Klasyfikacja turnieju SP:

  • 1. SP 48 Gdynia
  • 2. SP 9 Rumia
  • 3. SP 51 Gdynia

 

Turniej Open School:

  • 1. LO 5 Gdynia
  • 2. ZSKiU Gdynia
  • 3. GIM 11 Gdynia
  • 4. ZS 15 Gdynia
  • 5. ALO Gdynia

 

3.06.2019

Nasi rugbyści wywalczyli I i II miejsce w Otwartych Mistrzostwach Gdyni w Rugby Tag.

Skład reprezentacji „złotych” dziewcząt: Jagoda Korba (k), Alicja Klinkosz, Julia Pelowska, Natalia Łukowicz, Natalia Dambek, Natalia Ratajczyk, Dominika Kurzyca, Nadia Walczak.

Skład reprezentacji „srebrnych” chłopców: Jarosław Martyński, Mikołaj Jędrzejewski, Jakub Buksiński, Szymon Paszkiewicz, Mateusz Warkusz, Kamil Formella.

Serdecznie gratulujemy wspaniałych występów obu naszym zespołom. Dziewczęta zajęły pierwsze miejsce i awansowały do finałów wojewódzkich, a chłopcy zajęli drugie miejsce.

Życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach.

Skład reprezentacji dziewcząt: Julia Woźniak, Izabella Cybulska

Skład reprezentacji chłopców: Kamil Formella, Szymon Paszkiewicz, Mikołaj Jędrzejewski

21.05.2019

Gratulujemy żeńskiej i męskiej reprezentacji w lekkoatletyce wysokich miejsc w klasyfikacji i zdobytych medali. Przywieźliśmy z Mistrzostw Gdyni aż 8 medali!

Klasyfikacja Mistrzostw:

Bieg 300 metrów:

  • Karolina Kostecka VII
  • Weronika Godlewska IV

Bieg 600/1000:

  • Kamil Formella III
  • Grzegorz Nowak VI
  • Nelly Kupiturska VI
  • Anna Łysoń VII

Skok w dal:

  • Jakub Demel IV
  • Weronika Godlewska VII

Pchnięcie kulą:

  • Weronika Sztormowska III
  • Julia Woźniak V
  • Mikołaj Jędrzejewski VI
  • Jarosław Martyński VII

Rzut oszczepem:

  • Jarosław Martyński V
  • Mikołaj Jędrzejewski VI
  • Weronika Sztormowska VII

Skok wzwyż:

  • Kaja Sadowska I
  • Mateusz Hinczewski III
  • Mateusz Nynca IV

Sztafeta 4x100 dziewcząt:

  • II miejsce (Paulina Rybikowska, Maja Kaźmierska, Weronika Godlewska, Julia Woźniak)

Sztafeta 4x100 chłopców:

  • VII miejsce - po zgubieniu pałeczki, głowa do góry świat kręci się dalej!: Szymon Paszkiewicz, Mateusz Warkusz, Kamil Formella, Dawid Żurawski

Szkołę reprezentowali również: Iza Cybulska, Oliwia Kudlińska, Wojtek Ławrynowicz

22.05.2019

Czwórka uczniów - reprezentantów naszej szkoły - zakwalifikowała się do ścisłego finału konkursu, który odbędzie się 7.06.2019 r.

Gratulujemy!

Więcej informacji pod linkiem:

http://mlodagdynia.pl/czytaj/szybkie-miasto-gdynia/35576