Sukcesy sportowe

26.10.2019

Bardzo cieszymy się i jesteśmy dumni z sukcesu ucznia naszej szkoły Kuby Surały, który 26 października wziął udział w V Turnieju Małego Smoka w Busku Zdroju i zdobył puchar za I miejsce w swojej kategorii wiekowej. Kubę pasjonują sztuki walki, dlatego należy do Klubu Shaolin Kung Fu Gdynia.

Gratulujemy Kubie i życzymy dalszych sukcesów!

20.10.2019

Julia Jabłońska – uczennica klasy 6a - wraz ze swoim partnerem tanecznym zdobyła I miejsce w tańcach latynoamerykańskich i I miejsce w tańcach standardowych w swojej kategorii w II Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Grodu Sambora.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

10.10.2019

Nasze dziewczyny w SP 18 po zaciętym boju wygrywają rozgrywki rejonowe w unihokeja.

21.06.2019

W finale konkursu wiedzy o kulturze fizycznej puchar Przewodniczącego Komisji Sportu Rady Miasta Gdyni i złoty medal wywalczył Mateusz Manthey ze Szkoły Podstawowej nr 51, drugie miejsce zajął Jakub Pepliński ze Szkoły Podstawowej nr 14. Wśród uczniów szkół ponadpodstawowych puchar wywalczył Michał Urbańczyk z Gimnazjum nr 11, srebrny medal zdobył Jakub Sadłowski z Gimnazjum nr 28, a III miejsce zajęła Weronika Rutkowska z Zespołu Szkół Hotelarsko-Gastronomicznych.

Organizatorami konkursu byli: CKZiU nr 2 w Gdyni-Obłużu oraz radny dr Jarosław Kłodziński.

Patronat honorowy nad konkursem objął Prezydent Gdyni dr Wojciech Szczurek.

Gratulujemy!

(za: Ratusz, nr 1371, s. 15)

6.06.2019

Nasza szkoła wraz z Gdyńskim Centrum Sportu była organizatorem Drugich Otwartych Mistrzostw Gdyni w Tchoukballu Plażowym dla szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Reprezentacja Gimnazjum nr 11:

  • Jakub Buksiński (K), Mateusz Warkusz, Jarosław Martyński, Kamil Formella, Szymon Paszkiewicz.

Reprezentacja SP 51:

  • Jakub Radomski, Tomasz Adamczewski, Wojtek Adamczewski, Paweł Kozikowski, Karol Pstrąg, Bartek Majewski

Klasyfikacja turnieju SP:

  • 1. SP 48 Gdynia
  • 2. SP 9 Rumia
  • 3. SP 51 Gdynia

 

Turniej Open School:

  • 1. LO 5 Gdynia
  • 2. ZSKiU Gdynia
  • 3. GIM 11 Gdynia
  • 4. ZS 15 Gdynia
  • 5. ALO Gdynia