Sukcesy sportowe

13.01.2020

XXI Gala Gdyńskiego Sportu tradycyjnie już odbyła się w Teatrze Muzycznym im. Danuty Baduszkowej.

Uroczystego otwarcia Gali Gdyńskiego Sportu dokonał wiceprezydent Gdyni ds. jakości życia Bartosz Bartoszewicz. Łącznie wręczono 24 statuetki.

W kategorii „Lider Sportu Szkolnego”, w której nagradzane są najlepsze szkoły we współzawodnictwie sportowym, wyróżnienia otrzymały: SP nr 6, SP nr 28, SP nr 47, SP nr 48, SP nr 51, a także I Akademickie Liceum Ogólnokształcące, III LO i VI LO.

 

 

 

 

5.12.2019

Serdecznie gratulujemy występów wszystkim naszym uczniom i trzymamy kciuki za wiosenne Mistrzostwa Gdyni na otwartym stadionie!

Klasyfikacja SP 51:

- Maja Grzybkowska - 2 miejsce w biegu na 600 m
- Filip Bednarski - 2 miejsce w skoku wzwyż
- Maksymilian Kowalski - 3 miejsce w rzucie piłką lekarską
- Kacper Zalewski - 3 miejsce w biegu na 50 metrów
- Blanka Kuczyńska - 5 miejsce w biegu na 50 metrów
- Sara Szczepańska - 6 miejsce w biegu na 600 metrów
- Zofia Ganzynkowicz - 7 miejsce w rzucie piłką lekarską
- Krystian Hodak - 7 miejsce w biegu na 1000 metrów

Szkołę reprezentowali również: Wiktoria Wawrzko, Paweł Kozikowski, Wojtek i Tomek Adamczewscy, Szymon Zarek, Bartek Majewski, Paweł Lotkowski, Krzysztof Dobrysiak, Paweł Salwin oraz Oktawian Zarek, Marek Żelewski, Alan Walczak, Dawid Sykuła, Kacper Bednarski.

26.10.2019

Bardzo cieszymy się i jesteśmy dumni z sukcesu ucznia naszej szkoły Kuby Surały, który 26 października wziął udział w V Turnieju Małego Smoka w Busku Zdroju i zdobył puchar za I miejsce w swojej kategorii wiekowej. Kubę pasjonują sztuki walki, dlatego należy do Klubu Shaolin Kung Fu Gdynia.

Gratulujemy Kubie i życzymy dalszych sukcesów!

20.10.2019

Julia Jabłońska – uczennica klasy 6a - wraz ze swoim partnerem tanecznym zdobyła I miejsce w tańcach latynoamerykańskich i I miejsce w tańcach standardowych w swojej kategorii w II Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Grodu Sambora.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

10.10.2019

Nasze dziewczyny w SP 18 po zaciętym boju wygrywają rozgrywki rejonowe w unihokeja.