Sukcesy sportowe
21.06.2019
W finale konkursu wiedzy o kulturze fizycznej puchar Przewodniczącego Komisji Sportu Rady Miasta Gdyni i złoty medal wywalczył Mateusz Manthey ze Szkoły Podstawowej nr 51, drugie miejsce zajął Jakub Pepliński ze Szkoły Podstawowej nr 14. Wśród uczniów szkół ponadpodstawowych puchar wywalczył Michał Urbańczyk z Gimnazjum nr 11, srebrny medal zdobył Jakub Sadłowski z Gimnazjum nr 28, a III miejsce zajęła Weronika Rutkowska z Zespołu Szkół Hotelarsko-Gastronomicznych.
Organizatorami konkursu byli: CKZiU nr 2 w Gdyni-Obłużu oraz radny dr Jarosław Kłodziński.
Patronat honorowy nad konkursem objął Prezydent Gdyni dr Wojciech Szczurek.
Gratulujemy!
(za: Ratusz, nr 1371, s. 15)
- Szczegóły
- Żurawski Janusz
- Utworzono: 22 czerwiec 2019
6.06.2019
Nasza szkoła wraz z Gdyńskim Centrum Sportu była organizatorem Drugich Otwartych Mistrzostw Gdyni w Tchoukballu Plażowym dla szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.
Reprezentacja Gimnazjum nr 11:
- Jakub Buksiński (K), Mateusz Warkusz, Jarosław Martyński, Kamil Formella, Szymon Paszkiewicz.
Reprezentacja SP 51:
- Jakub Radomski, Tomasz Adamczewski, Wojtek Adamczewski, Paweł Kozikowski, Karol Pstrąg, Bartek Majewski
- 1. SP 48 Gdynia
- 2. SP 9 Rumia
- 3. SP 51 Gdynia
Turniej Open School:
- 1. LO 5 Gdynia
- 2. ZSKiU Gdynia
- 3. GIM 11 Gdynia
- 4. ZS 15 Gdynia
- 5. ALO Gdynia
- Szczegóły
- Żurawski Janusz
- Utworzono: 09 czerwiec 2019
3.06.2019
Nasi rugbyści wywalczyli I i II miejsce w Otwartych Mistrzostwach Gdyni w Rugby Tag.
Skład reprezentacji „złotych” dziewcząt: Jagoda Korba (k), Alicja Klinkosz, Julia Pelowska, Natalia Łukowicz, Natalia Dambek, Natalia Ratajczyk, Dominika Kurzyca, Nadia Walczak.
Skład reprezentacji „srebrnych” chłopców: Jarosław Martyński, Mikołaj Jędrzejewski, Jakub Buksiński, Szymon Paszkiewicz, Mateusz Warkusz, Kamil Formella.
- Szczegóły
- Żurawski Janusz
- Utworzono: 04 czerwiec 2019
Serdecznie gratulujemy wspaniałych występów obu naszym zespołom. Dziewczęta zajęły pierwsze miejsce i awansowały do finałów wojewódzkich, a chłopcy zajęli drugie miejsce.
Życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach.
Skład reprezentacji dziewcząt: Julia Woźniak, Izabella Cybulska
Skład reprezentacji chłopców: Kamil Formella, Szymon Paszkiewicz, Mikołaj Jędrzejewski
- Szczegóły
- Żurawski Janusz
- Utworzono: 31 maj 2019
21.05.2019
Gratulujemy żeńskiej i męskiej reprezentacji w lekkoatletyce wysokich miejsc w klasyfikacji i zdobytych medali. Przywieźliśmy z Mistrzostw Gdyni aż 8 medali!
Klasyfikacja Mistrzostw:
Bieg 300 metrów:
- Karolina Kostecka VII
- Weronika Godlewska IV
Bieg 600/1000:
- Kamil Formella III
- Grzegorz Nowak VI
- Nelly Kupiturska VI
- Anna Łysoń VII
Skok w dal:
- Jakub Demel IV
- Weronika Godlewska VII
Pchnięcie kulą:
- Weronika Sztormowska III
- Julia Woźniak V
- Mikołaj Jędrzejewski VI
- Jarosław Martyński VII
Rzut oszczepem:
- Jarosław Martyński V
- Mikołaj Jędrzejewski VI
- Weronika Sztormowska VII
Skok wzwyż:
- Kaja Sadowska I
- Mateusz Hinczewski III
- Mateusz Nynca IV
Sztafeta 4x100 dziewcząt:
- II miejsce (Paulina Rybikowska, Maja Kaźmierska, Weronika Godlewska, Julia Woźniak)
Sztafeta 4x100 chłopców:
- VII miejsce - po zgubieniu pałeczki, głowa do góry świat kręci się dalej!: Szymon Paszkiewicz, Mateusz Warkusz, Kamil Formella, Dawid Żurawski
Szkołę reprezentowali również: Iza Cybulska, Oliwia Kudlińska, Wojtek Ławrynowicz
- Szczegóły
- Żurawski Janusz
- Utworzono: 22 maj 2019
Strona 2 z 28