Sukcesy sportowe

Poznaliśmy rozstrzygnięcie konkursu „Mistrz Kibicowania” organizowanego w ramach „Biegu Urodzinowego z PKO Bankiem Polskim”. Najwięcej punktów uzbierała SP nr 51, drugie miejsce zajęła SP nr 17, a na najniższym stopniu podium zameldowała się SP nr 29.

Zwycięzcę konkursu wyłoniło głosowanie uczestników biegu głównego na 10 km, którzy wypełniając ankietę w „profilu zawodnika” przyznawali punkty placówkom biorącym udział w zabawie.

Małgorzata Frącek

17.02.2018

Nasi uczniowie kolejny raz na sportowo uczcili urodziny Gdyni. Radość duża, bo uczennica naszej szkoły Kinga Łucka-Wowczuk zajęła III miejsce w kategorii Junior.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom!

Joanna Głąb

9.02.2018

Jesteśmy pierwszą drużyną z Pomorza, która startowała w turnieju Tchoukball'a TH5. Naszym chłopakom udało się wywalczyć 2 miejsce i przywieźć z Warszawy puchar.

Skład reprezentacji Baltic Eleven:

Od prawej Mateusz Warkusz (2b), Grzegorz Porzycz (3e), Kacper Sępiński (3a), Jakub Runiewicz (3c), Antoni Migdalski (2d) oraz Michał Niemiec (3c).

Grupę przygotował Krzysztof Niedźwiedź. Specjalne podziękowania za opiekę dydaktyczną i merytoryczną dla pani „doktor” Kingi Brandt.

Za możliwość wspaniałej gry i fantastycznego przygotowania turnieju dziękujemy stowarzyszeniu Tchoukball.pl. Wszystkim Czukbolistom serdecznie gratulujemy i już czekamy na kolejne turnieje!

Klasyfikacja generalna turnieju TH5 M15:

1. Tchoukball Różanka X 
2. Baltic Eleven (Gim. 11 Gdynia)
3. Tchoukball Różanka Y
4. Sto4 (Warszawa)
5. SP 2 Otwock 
6. MDK Ochota (Warszawa)

22.01.2018


Klasyfikacja turnieju:

  1. Gim 9 (Szkoła Sportowa) - awans
  2. Gim 1
  3. Gim 23
  4. Gim 11
  5. Gim 24

Krzysztof Niedźwiedź

15.01.2018

Gimnazjum nr 11 Liderem Sportu Szkolnego 2017!

Miło nam, że podczas Gdyńskiej Gali Sportu, która odbyła się w Teatrze Muzycznym w Gdyni – nie zapomniano o najmłodszych sportowcach. „Złote żagle” dla najlepszych sportowo gdyńskich gimnazjów trafiły do:

  • I miejsce - Gimnazjum nr 11 na Kamiennej Górze - 186 punktów,
  • II miejsce - Gimnazjum nr 20 na Chwarznie - 169 punktów,
  • III miejsce - Gimnazjum nr 24 na Wzgórzu Św. Maksymiliana i Gimnazjum nr 17 na Obłużu - 151 punktów.

 

Serdecznie dziękujemy i gratulujemy wszystkim, którzy przyczynili się do naszego wielkiego sukcesu!